Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#16 13-03-2013 18:36:00

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

a co do hasla zawsze mozna odzyskac


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#17 13-03-2013 21:28:52

 dott

Administrator

Skąd: Irish land
Zarejestrowany: 30-07-2010
Posty: 12417
Punktów :   
Wiek: 32
Wzrost: 168
Waga: 80kg ....
BMI: 28.7...
Cel: 1. 65kg;

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

ja akurat pamietam ale bylo cie bardzo malo na forum.


''The key to immortality is first living a life worth remembering''

Offline

#18 25-01-2014 17:37:01

Igston

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Cześć Motylki
Mam na imię Iga, mam 17 lat, mieszkam w Warszawie. Obecnie ważę 38 kg przy wzroście 165 cm. Taki kurdupelek troche jestem:D Z Aną znam się od 3 lat, można by powiedzieć że jest moją jedyną przyjaciółką.Mój cel to przede wszystkim utrzymać moją w wagę w miejscu, i zejść jeszcze niżej. Chciałabym się zarejestrować na tym forum ponieważ potrzebuję wsparcia osób takich jak ja. Poprzednie forum się rozpadło, a ja czułam taką pustkę, nie miałam z kim o tym pogadać- dlatego przyszłam do Was Kochane Motylki.
Interesuję się fotografią,parapsychologią,grafiką komputerową,rysowaniem, pisze wiersze, piosenki, gram na gitarze. Nie chce Was zanudzać dlatego na tym skończe - moglabym tak wymieniać i wymieniać. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Waszego grona:*
P.s przepraszam jesli zle wpisalam:)
Pozdrawiam cieplutko!
IgstOn

#19 25-01-2014 17:51:52

Igston

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Jeżeli były by jakieś niejasności to możecie pisać na moje Gadu - 44789837 tylko piszcie ze jestescie z tego forum

#20 25-01-2014 17:53:07

 dott

Administrator

Skąd: Irish land
Zarejestrowany: 30-07-2010
Posty: 12417
Punktów :   
Wiek: 32
Wzrost: 168
Waga: 80kg ....
BMI: 28.7...
Cel: 1. 65kg;

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

zalozylam dla ciebie nowy watek.


''The key to immortality is first living a life worth remembering''

Offline

#21 7-04-2014 14:05:26

anoreksja-bulimiczna

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Hej dziewczyny. Nie mam zielonego pojęcia gdzie wstawia sie nowy wątek,ale bardzo zależy mi na tym,żebyście pozwoliły mi udzielać sie na tym forum. Mam na imie Patrycja,mam 17 lat, wzrost 170. Mam anoreksje bulimiczna i depresje juz 3 lata,przeszłam przez osrodek leczenia ED,psychologów,psychiatrów i "tabletki szczescia".Jestem po próbie samobójczej.. Najmniej wazylam 43 kg,po szpitalu przytylam do 47-48...waga nadal sie wacha, mam nauczanie w domu,bo nie dawalam rady na chodzenie do szkoly, chce znowu byc chuda i lekka,z każdym dniem czuje sie obrzydliwie. Interesuje sie muzyka-śpiew i psychologia.  Potrzebuje wsparcia,którego mi brakuje,czuje presje ze strony rodziny do tego żebym jadla,ja tak nie mogę,napady bulimiczne ,po glodowkach są najgorsze. Nie potrafie normalnie funkcjonować... Czekam na odpowiedz , pomóżcie mi ,bo sama nie dam rady ☹

#22 7-04-2014 15:14:22

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Na samej górze, nad tym zielonym tekstem jest napisane wszystko. Tutaj masz link do wątku, w którym powinnaś założyć swój temat http://www.proanamotyle.pun.pl/viewforum.php?id=8/

co Cię skłoniło do odchudzania? Jestem na tak.
chcesz mieć Nick "anoreksja - bulimiczna"?


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#23 7-04-2014 17:15:13

anoreksja bulimiczna

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Tak taki Nick mi pasuje,dziekuje bardzo,ze jestes na tak ,to dla mnie bardzo dużo.

#24 28-06-2014 21:35:24

To ja

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

ile masz lat,  26 lat
stereotypowe, 43 kg , 157
co tutaj robisz, hm... szukam wsparcia , bo nikt mnie rozumie
co chcesz przez nas osiagnac, 35 kg, przestać bać się jedzenia

jak dlugo chorujesz juz na anoreksje hm...  Z zaburzeniami odżywiana borykam się od gimnazjum czyli jakieś 13 lat. Początkowo wymusznie wymiotów, mordercze ćwiczenie, liczenie każdej kalorii, picie wody z octem. Głodówki  2- 3 tygodniowe. Oj dużo by tu opowiadać. Moja najniższa waga to 35 kg , wyniszczony organizm , wizyta w szpitalu i u psychologów.  Płacz mamy.... tłumaczenia przyjaciół i rodziny i chłopaka. Próbowałam "żyć normalnie" jeść ale ten strach przed przytyciem był silnejszy.
Ważyłam 49 kg i przeszlam na diete dukana i ta obsesja wrócila. Zatrzymałam sie na fazie uderzeniowej i jem jedynie jogurty odtłuszone, odtłuszoną maślankę i tuńczyka w sosie własnym. Boje sie warzyw owoców i mięsa. Był czas ,że bałam się nawet herbaty owocowej, wrzyłam gumy orbit i wyliczałam ich kaloryczność, sprawdzalam i nadalam sprawdzam skład na każdym produkcie . Nie zjem nic co ma wskałdzie, skrobie, cukier, sól....  wybieram te produkty ( zgodnie z dukanem  tak mi zostało i boje sie inaczej) wktórej iloość białka jest większa niż węgli i tłuszczy razem.
Myśl o chudnieciu towarzyszy mi przez cały czas..... to przytłacza. Gdy jestem głodna i zwalcze głód nie jedząć czuje sie silniejsza bardziej pewna siebie i nagradzam sie np. zakupem nowego ciucha czy kometyku. Chciaż z ciuchami mam pewien problem bo i xxs stał sie troche za duży, np spodnie kupuje na dziecięco- młodzieżowym dziale.
Boje sie jeść i wole ominąć posiłek niż zjeść coś co sprawi , że przytyje

#25 4-02-2015 08:08:39

Justa92

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Mam 22 lata, wszystko zaczelo sie  2 lata temu od anoreksji (z ktora jest mi o wiele latwiej) przez bulimie, teraz to juz sama nie wiem jak to okreslic. Moja waga przez te 2 lata wachala sie od 49- 56kg, teraz waze 51,7 kg (dzis rano) mam 175 cm wzrostu, musze wrocic do 49 kg, wtedy bedzie ok, z taka waga bdde czula sie dobrze... jestem tutaj, poniewaz caly czas jestem z tym sama, wie tylko o tym moj chlopak i kolezanka, ktora przezywa to samo, ale chlopak tego nie zrozumie, nie zrozumie nikt kto nie choruje... Bardzo chcialabym dolaczyc, bo potrzebuje wsparcia... Wczoraj zjadlam ok 450kcal (serek wiejski 200, jablko 150, 4kromki pieczywa chrupkiego 100 i 2 gumy), dzis nic nie zjem, bo bede czeka mnie impreza, a co za tym idzie alkochol... i sporo w nim kcal.

#26 4-02-2015 08:29:39

cd.

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

1 lutego pierwszy raz zwymiotowalam i czulam sie po tym bardzi dobrze, wczesniej po nadadach byly tylko glodowki. A czego oczekuje... tylko wsparcia.. moze jest tu ktos z Trojmiasta? Kto chcialby pogadac, spotkac sie ewentualnie?

#27 4-02-2015 13:10:57

 Emi

Administrator

Zarejestrowany: 18-10-2013
Posty: 1085
Punktów :   

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Jestem za, aczkolwiek mam jeszcze kilka kontrolnych pytań, zadajemy je prawie każdej dziewczynie - nie wynikają z braku zaufania, a jedynie z chęci upewnienia się, że jesteś odpowiednią osobą na właściwym miejscu.
Kiedy osiągniesz wagę 49kg chciałabyś nadal ingerować w swoje ciało? 
Ćwiczysz albo masz w planach to robić?
Czym jest dla Ciebie "pro-ana"? Traktujesz ją jako chorobę? Ma być tylko pomocą w zrzuceniu wagi, czy może czynnikiem mającym wpłynąć na zmianę życia/ trybu życia w ogóle?
Jak wygląda Twoja zwyczajowa dieta? Jesz jak najmniej, masz określony bilans kaloryczny, a może starasz się to różnicować?

Proszę Cię o jak najszybszą odpowiedź. c;
Emi

Offline

#28 5-02-2015 11:02:47

odp

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Kiedy osiagne 49 kg, raczej nie bede chciala wiecej schudnac, chociaz nie jestem tego pewna, dlatego, ze kiedys moim cele bylo 52kg, ale teraz to juz dka mnie za duzo, to tylko 3 kg i jesli nie zmieni sie moje cialo gdy tyle schudne, to moze bede chciala jeszcze troszeczke...Cwicze codziennie brzuszki i przysiady i 'plank', biegam 4x w tygodniu + mam sporo zajeci sportowych na uczelni. Nie traktuje pro-any jako choroby, raczej jako styl zycia... ciezko mi to okreslic. Jesli chodzi o diete jem max 500 kcal, sa to zwykle te same proste produkty, ktorych znam kalorycznosc ( jigurty naturalne, kefiry, serki eiejskie, jablka, warzywa, jajka, gumy do zucia), jak czeka mnie jakas impreza, z racji tego, ze pije alkohol nie jem nic. Dzis zjadlam serek wjejski, planuje zjesc jeszcze jogurt naturalny i porcje gotowanych warzyw.

#29 11-02-2015 09:14:57

 Emi

Administrator

Zarejestrowany: 18-10-2013
Posty: 1085
Punktów :   

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Wybacz, że tak późno, ale jestem za.

Offline

#30 12-02-2015 21:22:07

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

ja tez za ! tylo daj to info czy nadal chcesztu być i czy taki Justa92 ja tez jestem rocznik 92


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa zasięg odbioru kaset vhs w-wa Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław