Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#61 13-09-2017 17:10:46

emme22

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Witam, nazywam się Anastazja i chciałabym dołączyć.
Mam 16 lat
Wzrost 152
Waga 48 kg
Chciałabym będąc na tym forum otrzymać w pewnym sensie wsparcie osób które mnie zrozumieją i nie będą oceniać, wysyłać na leczenie bądź mówić iż jestem pojebana.
W skrócie szukam wsparcia..
Moja przygoda z pro aną zaczeła się kilka msc temu.
Stan umysłu?
hmm...jest to jeden wielki chaos.

#62 30-03-2021 00:52:06

Motylek12344

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Na imię mam Asia
Wiek: 18
Wzrost: 160 cm
Waga: 57 kg

Pamiętam, że nigdy nie byłam zbyt szczupłą osobą, przy innych czuję się gruba i obrzydliwa. Strasznie nienawidzę tego, do czego doprowadziłam moje ciało, za każde zjedzone kalorie zaczęłam się okaleczać, jednak takie ciało nie będzie idealne. Kiedy postanowiłam w moim życiu coś zmienić, to głownie utracić wagę, udało mi się zrzucić 12 kg, jednak nie potrafiłam się powstrzymać i obżeram się jak świnia. Dążę do perfekcyjnej sylwetki i wagi. Chciałabym w końcu nie wstydzić się pokazać, zmyć z siebie łatkę tej "pulchnej" i zacząć życie z Aną. Oczekuję wzajemnej pomocy motylków i wspólnego osiągnięcia naszego celu, prawda?

ogolnie pisz jak najwiecej  nie boj sie, jestes anonimowy

#63 12-11-2022 19:19:33

Aniolek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 12-11-2022
Posty: 1
Punktów :   
Wiek: 21
Wzrost: 164
Cel: 45 kg

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Hej, mam na imię Ewa, mam 21 lat. Dołączyłam tutaj, bo mam nadzieję, że mi pomożecie. Chcę być idealną, ale nie daje rady sama. Ilekroć próbuje coś zrobić, to mi nie wychodzi. Chciałabym, aby chociaż moje ciało było idealne, skoro wewnątrz jest taki syf. Dlatego zwracam się do was z prośbą o wsparcie. Chciałabym kiedyś popatrzeć w lustro i zobaczyć szczupłą kobietę. Mam nadzieję, że wy mnie zrozumiecie, ponieważ moi bliscy nawet tego nie próbują zrobić. Ja ze swojej strony postaram się was zrozumieć ♥️

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki pozahoryzonty prywatny żłobek w sosnowcu wniosek o zabezpieczenie komornik