Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 23-06-2016 22:58:40

nela

Gość

Brak mi tego! -> Chcę wrócić do tego! @Piórko

Witam

Jestem Nela,
mam 18 lat
176cm wzrostu,
wagi nie znam. załamałabym się... Patrze w lustro i oceniam jak jest. Czuje się pewniej wtedy.
Choruje (chorowałam) na anoreksje 3 lata.
moja najniższa waga to 49kg. Niby nie jest to mało, ale wyglądałam pięknie.. Tęsknie za tym..
rok temu poznałam faceta.. "Uwalniał" mnie z Anny, karmił, zmuszał, groził, itp... Kochałam go..
Teraz z nim nie jestem. Uznałam, że to nie ma sensu jeśli jestem nieszczęśliwa teraz.. Moje ciało kompletnie się zmieniło. Wiem, że to także moja winna, bo okazałam słabość i uległam jego groźbą i zaczęłam jeść inaczej..
Moich kości nie widać już przez NIEGO, ale także z MOJEJ własnej winy i wiem o tym.
Teraz wracam. Jem 600/700kcal dziennie. Czuję się pięknie w środku i lekko na zewnątrz kiedy jestem pusta, głodna, choć ciało jest jednak ciężkie, ale będę wyglądać tak jak rok temu! Tylko czasu i cierpliwości oraz dużo siły trzeba! Szlifuje znów moją własną wole, kontrole nad ciałem, kaloriami i tym co robię oraz wkładam do ust.
Moją motywacją są także moje tatuaże. Piórko, które przypomina mi o lekkości i mały napis na nadgarstku, który mnie motywuje za każdym razem gdy tylko spojrzę na niego, a przelatuje mi co chwile przed oczami - w końcu to nadgarstek, specjalnie w tym miejscu jest, by często na niego spoglądać i wiedzieć o co walczę.

Co tu robie?
Chcę odzyskać dawny wygląd, piękne kości i lekkość duszy oraz ciała. Chcę poczuć się znów szczęśliwa i móc "latać na wietrze". Za tym tęsknie..
Chciałabym z wami dążyć do celu, który już kiedyś osiągnęłam, a już jestem znów na dobrej drodze. Wy mnie wzmocnicie jeszcze bardziej!!

Mam nadzieję, że dostane odpowiedź od was jak najszybciej
Tylko nie wiem jak się skontaktujecie ze mną? E-Mail?
Czekam na wiadomość.

Chudych i lekkich snów Motylki }i{

#2 23-06-2016 23:21:17

nela

Gość

Re: Brak mi tego! -> Chcę wrócić do tego! @Piórko

Zapomniałam dodać:

Anoreksja została stwierdzona, miałam także terapie ok. 7mieśiecy, ale jednak nie za bardzo pomogła.
Marzę by znów latać jak piórko na wietrze.

Proszę o przyjęcie i czekam na jakiekolwiek wiadomości

#3 24-06-2016 08:23:44

nela

Gość

Re: Brak mi tego! -> Chcę wrócić do tego! @Piórko

Zależy mi na przyjęciu, bardzo..

#4 24-06-2016 19:25:13

nela

Gość

Re: Brak mi tego! -> Chcę wrócić do tego! @Piórko

Dziewczyny proszę, odpowiedzcie coś.

#5 26-06-2016 15:38:49

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Brak mi tego! -> Chcę wrócić do tego! @Piórko

ja jakoś, nie wiem czemu, ale nie jestem za bardzo przekonana


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

#6 17-07-2016 12:39:04

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Brak mi tego! -> Chcę wrócić do tego! @Piórko

Ja też nie jestem przekonana...


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik