Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 28-05-2016 03:18:31

PannaNiktt

Gość

Cześć, chciałabym dołączyć.

Cześć Motylki.
Mam 21 lat, prawie 22. Ważę 64 kg, a wzrostu mam 166 cm. Tak, wiem co teraz myślicie, po co taka tłusta świnia jak ja chce tu być? No cóż, nie zawsze tak było. Moja przygoda z Aną zaczęła się jakieś 3 lata temu. Ważyłam wtedy 70 kg, nie miałam życia towarzyskiego, nienawidziłam się jeszcze bardziej niż teraz. Zawsze stałam w cieniu 2 oczywiście szczupłych "przyjaciółek". Słyszałam różne kpiny na temat swojego wyglądu, dokuczano mi, wyzywano i tak było przez całe gimnazjum. Zaczęłam wtedy stosować różne diety i tak w pierwszej liceum z 80 kilku miałam te 70 kg. Odchudzałam się dalej, ale dopiero w 2 LO trafiłam na temat any, założyłam bloga, byłam wierna anie przez ponad 2 lata, dzięki niej ważyłam w pewnym momencie 53 kg, pamiętam to cudowne uczucie. Pamiętam ten przełomowy moment, kiedy po feriach zimowych wróciłam do szkoły i ludzie na około komentowali jak schudłam i jaka "teraz" jestem ładna. Miałam swój moment szczęścia bardzo długo, niestety zamiast walczyć dalej, ja obrosłam w piórka i zapomniałam o anie, o tym jak walczyłam o każdy kg mniej, zaczęłam tyć, a teraz obudziłam się prawie w punkcie wyjścia .

Kochane Motylki, jeśli uznacie, że mogę znów być jedną z Was, że mogę dołączyć do forum, będę bardzo szczęśliwa. Wiem, że będzie to dla mnie krok w przód w mojej walce z tłuszczem że znów zbliże się do Any, poczuje te piękne emocje, gdy waga będzie pokazywać mniej.
Tylko, że teraz, po tak długiej przerwie, (około 10 miesięcy) nie wiem nawet jak zacząć . Bardzo potrzebuje wsparcia, pomocy, rozmowy z kimś kto mnie zrozumie, potrzebuje Was, jesteście moją ostatnią szansą na lepsze, proszę o pomoc.

#2 28-05-2016 14:05:16

PannaNiktt

Gość

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Proszę o odpowiedź.

#3 10-06-2016 18:40:35

PannaNiktt

Gość

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Czy administrator lub moderator forum może udzielić jakiejś konkretnej odpowiedzi?

#4 10-06-2016 18:40:44

PannaNiktt

Gość

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Czy administrator lub moderator forum może udzielić jakiejś konkretnej odpowiedzi?

#5 13-06-2016 20:43:57

 janisz

stary motyl

Zarejestrowany: 21-07-2015
Posty: 415
Punktów :   
Wiek: 17
Wzrost: 163

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Skoro nie wiesz jak się do tego zabrać, to nie zabieraj. Zdrowa dieta i ćwiczenia.

Ostatnio edytowany przez janisz (13-06-2016 20:44:22)


JEDZENIE:
Moment przyjemności w ustach, lata w udach

Offline

#6 13-06-2016 20:50:38

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Zgadzam się z Janisz...
Pakowanie się w to jeszcze bardziej na własne życzenie to głupota...


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#7 13-06-2016 23:17:15

 Justa92

weteran forum

Zarejestrowany: 18-02-2015
Posty: 1038
Punktów :   
Wiek: 22
Wzrost: 175
Waga: 43

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Dokladnie tak, zgadzam sie z dziewczynami, tu sa osoby chore, a nie chcace zachorowac
Uwierz, ze wiel z nas chcialoby byc na Twoim miejscu
Z anoreksji chyba noe da sie wyjsc a ona niszczu i zabiera Ci wszystko...
Janisz ma racje: zdrowa dieta i cwiczenia

Offline

#8 15-06-2016 22:38:09

PannaNiktt

Gość

Re: Cześć, chciałabym dołączyć.

Łaaa, dzięki że w ogóle ktokolwiek raczył przeczytać to co napisałam ze zrozumieniem heh, pusty sarkazmu... a jednak.
Powtórze: w najlepszym momencie swojego życia ważyłam 46 kg, ana była, jest i będzie ze mną. Już ją odzyskałam, a ten kto jej pragnie nie chce się jej wyzbyć, więc baczcie na swe słowa , chyba nie jesteście pro ana, paaaa .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Фузета https://www.berlin-hotel.pl Ciechocinek wellness soda kaustyczna wrocław