Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 31-03-2013 00:08:24

Cassie

Gość

Chciałabym dołączyć.

W tym roku kończę 17 lat. Rano 52,8 kg/165 cm. Jutro pewnie będzie więcej, bo jakieś 2 h temu opchałam się świątecznym żarciem. Wymiotowałam, ale nie udało mi się oddać wszystkiego. Za dużo ludzi w domu. Chciałabym abyście pomogły mi dalej być. Istnieć sobie w tym moim ciele. Chciałabym na początek ważyć 50 kg. Później wyrzeźbić ładnie swoje ciało. Może schudnąć więcej. To ustalę później.
Chcę swoich żeber, kręgosłupa bez ogromnej tłustej powłoki.
Ana siedzi zawsze obok mnie. Milczy. Dzisiaj uderzyła mnie w twarz. Słusznie.
Często milczy. Czasami tylko rozmawia ze mną jak  człowiekiem godnym zaufania. Chciałabym z nią rozmawiać częściej. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Nie, nie wiem jak długo się to wszystko ciągnie. Nie mam anoreksji, ja jestem za gruba.
Chcę być lekka.
Jak motyl.

#2 1-04-2013 20:51:43

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Chciałabym dołączyć.

poprostu chcesz shudnąść kilka kilo i ładnie wyglądać ??
rozumiesz czym są zaburzenia jedzenia ?
zdajesz sobie sprawe z tego co to jest ?

dopiero teraz zaczełaś myśleć o dietach ?


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#3 1-04-2013 21:57:56

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chciałabym dołączyć.

podpisuje sie pod tara


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#4 2-04-2013 01:40:26

Cassie

Gość

Re: Chciałabym dołączyć.

Schudnąć parę kilo i ładnie wyglądać chce dziewczyna, która podchodzi do życia mniej emocjonalnie. Nie mam ochoty na zabawy w diety na dwa tygodnie. To jest mój styl życia. Odchudzanie stało się nieodzowną częścią mnie. Nie potrafię nie szacować kalorii, zjeść i później tego nie oddać, spalić. Cokolwiek. Jestem i nikt nie wie co siedzi we mnie w środku. Krzyczę i nikt tego nawet nie chce usłyszeć. Wewnątrz mnie kryje się coś, czego tak na prawdę boję się poznać. To coś karze mi przestać w końcu żreć. Kiedyś już byłam piękna, ważyłam mniej. Ludzie zagłuszyli we mnie wszelkie chęci na dalszą walkę. Ja powiedziałam pas. Ale teraz przychodzę tutaj, abyście mi pomogły. Pragnę chudości. Tej  prawdziwej, pięknej chudości. Teraz już nie liczy się dla mnie to, że ludzie będą kazali mi jeść. Fałszywość przecieka przez każdą szczelinę ich grubych ciał. Zaburzenia odżywiania to nie tylko niechęć do jedzenia i jego wymiotowanie. To siedzi w środku mnie i już nic tego nie zmieni. Nie mam nikogo, kto byłby w stanie mnie zrozumieć. Chcę tylko mieć się z kim dzielić moimi żywnościowymi problemami. Potrzebuję zrozumienia, przyjaciółki, z którą mogłabym porozmawiać o jedzeniu, a raczej jego braku. Nienawidzę siebie za każdym razem, kiedy wymiotuję. Nienawidzę siebie za każdym razem, kiedy staję na wadzę. Przecież mogłoby być mniej. Mogłabym zniknąć.
Nie pamiętam kiedy się to zaczęło. Mam o sześć lat starsza siostrę. To ona zaszczepiła u mnie pomysł na życie. Kiedy była trochę ode mnie młodsza często łykała tabletki odchudzające, spała cały dzień. Ja jako dziewczynka patrzyłam jak świat pokazuje chudość w najjaśniejszym świetle. Postanowiłam więc być piękna.
Byłam pulchną dziewczynką. Tłuszcz owijał mnie w każdym zakątku ciała. Dotarło do mnie, że jestem chodzącą okropnością. Zrzuciłam kilogramy. Potem więcej i więcej. Waga wahała się koło 47.
Mając około 14 lat, miałam supermegafajnego chłopaka. Taki był fajny, że zapomniał o moim istnieniu. Byłam zabaweczką w rękach o dwa lata starszego chłopaka. Miał coś innego w głowie niż ja. Nie chciałam, ale to nic. On chciał i to było najważniejsze. W mojej psychice wyznaczyło to ogromną dziurę. Nie jadłam kilka dni i chudłam.
Odważyłam się zerwać. Mimo jego błagań na kolanach, obiecanek o samobójstwie i groźbach udało mi się odejść. Superfajny chłopak okazał się zwykłą świnią. No ale ja zawsze daję ze wszystkim radę. Poznałam miłość, która mieszka ulicę dalej. Dla niego odeszłam od fajnego. On pomógł mi się pozbierać. On wcale nie jest ideałem. On ma chorą mamę, on nie zawsze daje sobie radę. Ja oczywiście chcę pomóc całemu światu. Sama wymiotując problemy za ogrodem, albo w łazience. Moje najbliższe otoczenie (czyt. on i ci, którzy zwą siebie moimi przyjaciółmi) wiedzą, że mam bulimię. Że wymiotowałam, bo moja mama nigdy nie chciała powiedzieć mi, że mnie kocha. Bo jestem nikim. Bo źle posprzątałam, bo tak na prawdę jestem sama. Sama nie uporam się z tym wszystkim. Sama mam wielka dziurę w mózgu podpisaną: "BULIMIA"
I gówno ich wszystkich obchodzi, że nadal to robię. Wiedzą, że choruję. Że jestem bulimiczką. Tylko teraz ja nie pozwolę sobie jeść nadprogramowego żarcia. Poczuję moje kości, mój własny świat utkany z puszystej chmury na której nie ma miejsca na tłuszcz.
I proszę, nie mówcie mi, że jestem za młoda, że życie sobie spieprzę. Już za późno, siedzę w tym gównie po brzegi. Zapomniałam co to jest normalny posiłek. Krew nie raz pojawiła się na zdartym gardle. Chudość brzmi piękniej niż jeść.

#5 2-04-2013 09:41:22

Cassie

Gość

Re: Chciałabym dołączyć.

Dobra, zresztą nie będę się narzucać. Zapomnijcie, nie czytajcie... To bezsensu. Pewnie i tak bym was zawiodła.

#6 2-04-2013 10:44:14

rosemarysmith

weteran forum

Zarejestrowany: 2-09-2010
Posty: 5224
Punktów :   

Re: Chciałabym dołączyć.

hej królewno trzeba było pisać tak od razu
wiele przeszłaś
buziak


bujam się rozdarta sosna

Offline

#7 3-04-2013 16:46:06

 dott

Administrator

Skąd: Irish land
Zarejestrowany: 30-07-2010
Posty: 12427
Punktów :   
Wiek: 32
Wzrost: 168
Waga: 80kg ....
BMI: 28.7...
Cel: 1. 65kg;

Re: Chciałabym dołączyć.

Jestem za.


''The key to immortality is first living a life worth remembering''

Offline

#8 3-04-2013 19:28:34

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Chciałabym dołączyć.

po tym co napisałas to ja tez


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#9 3-04-2013 20:08:37

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chciałabym dołączyć.

jeszcze raz ile masz lat?


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#10 3-04-2013 20:09:26

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chciałabym dołączyć.

czekaj znalazlam dojjjj. hehe. nie dosc ze tepa to jeszcze tepa wbijaj na gg dawaj mejla i nicka


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#11 3-06-2013 18:58:34

Ines

Gość

Re: Chciałabym dołączyć.

Jeju, bardzo ladnie piszesz
Mysle ze doskonale tu pasujesz!
Pozdrawiam Cie cieplutko i wierze, ze damy rade:*

#12 3-06-2013 19:04:36

rosemarysmith

weteran forum

Zarejestrowany: 2-09-2010
Posty: 5224
Punktów :   

Re: Chciałabym dołączyć.

ines skąd ty wiesz jak tu jest i czy ktoś tu pasuje


bujam się rozdarta sosna

Offline

#13 4-06-2013 22:48:00

Ines

Gość

Re: Chciałabym dołączyć.

Rosemary, bo widze jaka jest atmosfera na forum a jest bardzo milo i cieplo, oprocz niektorych wyjatkow opryskliwosci..
Nie wiem skad taka ksenofobia u niektorych, troche pokory:)

#14 5-06-2013 14:40:25

Mulieris

Gość

Re: Chciałabym dołączyć.

Cass, Twoja historia jest okropna... To straszne, że faceci wpędzają Nas w tego typu problemu, w większości nawet nie zdając sobie sprawy z tego co robią.
Druga sprawa: rodzice. Nie rozumiem jak można nie mówić dziecku, że się je kocha, że jest wspaniałe, wartościowe... Ja całę życie tego słucham i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej, Pewnie bym się załamała
A co z Twoją siostrą? Przestała się odchudzać?

#15 23-06-2013 18:04:55

 Magdallena

weteran forum

Skąd: Miasto doznań
Zarejestrowany: 21-08-2010
Posty: 1707
Punktów :   
Wzrost: 168
Waga: przeraża
Cel: Trzeba iść.

Re: Chciałabym dołączyć.

Ines, czekam na Twoj dzienniczek:* przytulam, jestes silna, wiele przeszlas


'she's made of hair and bone and little teeth
and things I cannot speak
she comes on like a crippled plaything
spine is just a string'

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec