Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 16-08-2010 13:51:54

Ann92

Gość

Głosy

Jak radzicie sobie z głosem, który odzywa się podczas odchudzania.? Odbieracie to jako motywacje czy raczej Was dobija.?

W moim przypadku, najczęściej słyszę go podczas beznadziejnych chwil, kiedy mam wrażenie, że już nie dam rady... dobija mnie podczas kompulsów, lub podczas ćwiczeń. Ten głos karci, wyzywa, zmusza do walki z samą sobą - nie raz przez niego ryczałam...

#2 16-08-2010 17:30:59

Berenike

Gość

Re: Głosy

U mnie nie ma głosu. Są obrazy.
Zawsze jak się nażrę bo nad sobą nie zapanuję, to jak kładę się spać i zamknę oczy to widzę tłustą siebie. Taka galaretowatą, bladosiną, obrzydliwą. I wiem, że tak będzie, jeśli znów będę ulegać pokusom.

Bardzo moja psychika mnie motywuje.

#3 16-08-2010 18:37:21

 robakolada

stary motyl

Skąd: grubaskowo
Zarejestrowany: 13-07-2010
Posty: 175
Punktów :   

Re: Głosy

z moimi bywa różnie.
raz karcą, raz zachęcają, żeby wpieprzać.
czasem im ulegam, czasem słucham, czasem nie.
ciężko z nimi wytrzymać, ale bez nich byłoby jeszcze gorzej


ja nie świnia - zeżrę wszystko.
utnij mi więc język i zaszyj usta, bo wstyd mi za siebie.

Offline

#4 5-11-2010 09:44:07

Ala

Gość

Re: Głosy

O, uau. Myślałam, że mówicie o schizofrenicznych głosach. To bym się przyłączyła, bo miewam ^^
Chociaż w sumie, każde głosy w głowie chyba pod takowe podlegają.
Ja się boję siedzieć sama w zamkniętym i cichym pokoju, bo wtedy słyszę zwierzęta albo szepty. O.o

A co do głosów "anowych" to jeśli zjem niezgodnie z planem i o wiele za dużo to czasem włącza mi się jakiś wrzask. Jakby zabijali kobietę.
Wiem fajnie. Mam po prostu nasrane w głowie. -.-

#5 5-11-2010 12:22:19

Circle

Gość

Re: Głosy

Krzyków nie słyszę.... Ale mam wrażenie że ktoś jest obok.... Takie głupie poczucie....

A głosy.... nie wiem czy to mogę nazwać głosem... bardziej szeptem myśli "nie jedz, nie możesz" "chcesz wrócić do tego co było?" "ana daje ci możliwość.... wykożystaj szansę i nie jedz"
itd

ale stanowczo motywuje!

#6 5-11-2010 15:19:30

 AnneMarie

weteran forum

Skąd: Utopia
Zarejestrowany: 3-08-2010
Posty: 1484
Punktów :   

Re: Głosy

takie podświadome lub wpółświadome szepty, motywujące..


żyj na krawędzi śmierci ...

Było: 73 kg
Jest:
* cel: 39 kg

No one ever told me I was pretty when I was a little girl. All little girls should be told they're pretty, even if they aren't.

Offline

#7 5-11-2010 16:58:50

 foxyfoxy

stary motyl

11793222
Skąd: na dolnym śląsku :)
Zarejestrowany: 12-06-2010
Posty: 226
Punktów :   

Re: Głosy

u mnie są dwa głosy.Jeden-który mówi o tym jak będę niedługo wyglądać,podsuwa mi obrazy szczupłego ciała...i drugi-który karze myśleć o ciastkach,bułkach,słodyczach.I na początku ten drugi zwyciężał,ale teraz,kiedy wróciłam do Any nawet nie jest w stanie zapiszczeć xD


Hunger hurts, but starving works.

5 II 2011 - max 42 kg

Offline

#8 11-11-2010 16:48:12

Caroline

Gość

Re: Głosy

Ja gdy mam ochotę zjeść coś słodkiego to czuje jakby coś w środku mnie karciło. Często też mam takie uczucie, że ktoś jest nad moim prawym ramieniem. Wtedy jestem dość skrępowana i zazwyczaj odstawiam to, na co przed chwilą miałam ochotę...

#9 20-12-2010 14:46:42

 xplzcome

jestem gąsienicą

Zarejestrowany: 2-11-2010
Posty: 116
Punktów :   

Re: Głosy

jak mam ochote zjeść więcej niż powinnam... mówi mi że będe tłusta i brzydka. i jeżeli jest w pobliżu jakaś otyła osoba to automatycznie kieruje mi wzrok na nią i odechciewa się jedzenia .


resztki sił w pełni wykorzystam, by osiągnąć to, czego tak na prawdę chcę.
168cm/49.5

Offline

#10 20-12-2010 16:34:00

 Porcelain Doll

weteran forum

Zarejestrowany: 13-11-2010
Posty: 1256
Punktów :   

Re: Głosy

Nie mam głosów wewnętrznych, ale za to silne parcie na cel. Jeśli coś sobie postanawiam, imperatyw realizacji celu zmusza mnie do działania nawet kosztem zdrowia. To działa jak program komputerowy - jeśli go wprowadzę, postępuję zgodnie z wytycznymi, bo wszelkie odstępstwa powodują katastrofy.
Kilkanaście dni temu miałam uraz kręgosłupa wskutek przetrenowania. Chociaż nie wolno mi było ćwiczyć bez ryzyka trwałego kalectwa i tak nie zdołałam zrezygnować z ćwiczeń. Wiem, że to złe, destrukcyjne i głupie, a jednak rozsądek i świadomość konsekwencji przegrywają z wcześniej wyznaczonym celem


Nic nie smakuje tak dobrze jak chudość.
listopad: 47kg, grudzień: 44,7kg, styczeń: 44,2 kg, luty: 41 kg
Zawartość tłuszczu w ciele: 11,2% Ma być 8.

Zmierz swój tłuszcz!: http://www.bodyworks.pl/b-life/?p=230

Offline

#11 22-12-2010 21:33:27

 LillithElizabeth

stary motyl

Zarejestrowany: 16-07-2010
Posty: 984
Punktów :   

Re: Głosy

Ja bardzo często słyszę głos w mojej głowie. Najczęściej gdy mam na coś ochotę, lub jestem na siebie zła. Z bezsilności wbijam sobie paznokcie w ręce (mam długie i ostre) albo się okaleczam.


Wolę umrzeć chuda, niż żyć w ciele grubaski.
Ona sama mnie wybrała. Stwierdziła, że mam silną wolę, że dam radę. Osiągnę wszystko jeśli tylko zechce. Od tego czasu jesteśmy nierozłączne.
Ja i moja przyjaciółka, anoreksja.
Wzrost - 165 cm
Waga - 44,8 kg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl redmachines żłobek sosnowiec wniosek do komornika warszawa