Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 4-06-2017 12:51:53

RoksanaChrustek

Gość

pomóżcie=(

Mam 176 wzrostu.wagę 96kg .tragicznie dużo tłuszczu.schudłam przez ostatni miesiąc 9 kg.miałam 104kg.jak siedzę to mam wrażenie w tłuszczu z brzucha przerwy nieestetyczne w umiejscowieniu go.to brzydkie.mam pełne chęci by schudnąć.jednak potrzebuje poparcia i motywacji od was.boje się  że. Zostanie mi wisząca skura po odchudzaniu i kolejne dostęy.nie jem zdrowo,ale nie jem makaronu ,ziemniaków.chciałabym być śliczna by znaleźć kiedyś partnera życia z krytym pójdę do ślubu.mam kompleksy mimo to potrafię wyjść w bikini i się ośmieszyć.bardzo czuje szczęście gdy dam radę i nie jem.pije kawę gorzką dzięki czemu mam mdłości i nie mogę wszystkiego zjeść.myśle by zacząć biegać.nie potrafię robić brzuszków jestem zbyt gruba

#2 10-06-2017 15:14:21

 Kasik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 7-10-2015
Posty: 43
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 162
Waga: 66
BMI: 24.01
Cel: perfekcja

Re: pomóżcie=(

Ile w ogóle masz lat? Jesteś pewna, że to forum jest dla Ciebie, bo wygląda na to, że ty chcesz zwyczajnie trochę schudnąć. Czy nie lepiej będzie jeśli poszukasz jakiegoś forum "dietetycznego", gdzie ludzie odchudzają się i motywują?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs pozahoryzonty prywatny żłobek w sosnowcu wniosek o zabezpieczenie komornik