Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 19-03-2017 12:18:48

AnuChan

Gość

Hejka :)

Witajcie
Chciałabym do Was dołączyć, wcześniej działałam na forum porcelanowe piękno, ale niestety zostało usunięte.Przeczytałam cały regulamin którego będę się trzymać. Tutaj trochę o mnie ^^
Mam jeszcze 15 lat, w październiku 16.
Jestem niziutka, bo mam zaledwie 155cm, ale rosnę! 😁
Moją wagą początkową było 63,5kg. Roztyłam się na wakacjach w USA 😰 W ciągu 1,5 miesiąca schudłam 6 kg, ale teraz waga ani drgnie :c
Aktualna waga to 57,2 a docelowa 42kg.
Forum znalazłam wpisując frazę "forum pro Ana motylki" 😁
Jestem aspołeczna, trochę trudno mi o tym mówić
Nie wymiotuję (nawet jakbym chciała, to mam żelazny żołądek, który nie chce ze mną współpracować ;- i nie przeczyszczam się.
Mam astmę i jestem wegetarianką, ale jem tuńczyka<----------- jedzenie tej biednej zapuszkowanej ryby było kolejnym warunkiem mojej mamy, na który musiałam się zgodzić.
Pro aną zaczęłam się interesować jakoś w listopadzie ubiegłego roku.. Zawsze chciałam być szczuplutka. Jeszcze niedawno się cięłam, ale skończyłam z tym. Jeszcze niekiedy dostaję napadów "paniki(?)" wieczorami, ale jakoś daję radę.Mam słabość do słodyczy. Nie potrafię ich sobie odmówić, ale powoli odstawiam je
Nie oczekuję od Was cudu tylko wsparcia i świadomości,że nie jestem sama i ktoś we mnie wierzy. Będzie mi wtedy dużo łatwiej.
Mam wiele zainteresowań. Nie wszystkie mogę spełnić. Aktualnie rysuję, czytam,śpiewam, czasami jeżdżę konno, oglądam anime, czytam mangi. Chciałabym uczyć się japońskiego i łaciny, a moim marzeniem jest zostać chirurgiem plastycznym, bo uwielbiam pomagać ludziom.
Mam nadzieję, że z wami mój cel zostanie zrealizowany i spełnimy wspólnie moje marzenie o noszeniu zakolanówki, spódniczek,spodenek i topów w lato ❤❤❤ Całuski 😘

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://listwymdf24.pl/mapa-strony/ układanie parkietu warszawa stomatolog łódź prywatny żłobek sosnowiec