Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 18-03-2017 22:31:01

Ellen

Gość

Witam.

ile masz lat - 26
stereotypowe, czyli obecna wage i wzrost - 68/167
co tutaj robisz - szukam wsparcia psychicznego, ludzi, którzy rozumieją to co czuję i z czym męczę się każdego dnia od lat. Kogoś, kto nie zgnoi za to, ze płaczę z powodu mojego wyglądu. Ludzi, ktorym będę mogla powiedziec co czuję, a oni będą wiedzieć, o czym mowie bez pieprzenia, zr jestem głupia i mam iść się leczyć - w przenośni czy dosłownie.
co chcesz przez nas osiagnac - aktualnie chce dla siebie osiągnąć choc na chwile spokój wewnętrzny, a to da mi tylko spadajaca waga. Pragnę odzyskać to co utracilam kiedy zgodzilam sie na zapomnienie co znaczą słowa "odchudzanie, waga, kalorie".
dlaczego my i czego od nas oczekujesz? - szukam aktywnego forum. Czego oczekuje? Wydaje mi sie, ze wyżej napisałam co najważniejsze.
jak dlugo chorujesz juz na anoreksje - odchudzam sie z przerwami od 7 lat, z diagnozą prawie 5.
ogolny twoj stan umyslu tez nas interesuje - bardzo skrajny. Z jednej strony niemal codziennie miewam epizody totalnego załamania, a jednocześnie czuje sie miejscami szczesliwa. Walczę o normalne życie z mężem, który mnie nienawidzi i dzieckiem, które powinno mnie nienawidzić za to, ze winilam go za swój wygląd. Na szczęście w porę zrozumiałam jakie szczęście mnie spotkalo ze mam ich obu i zr tak naprawde mnie kochają. A mimo to czuje ze nie zasługuje, bo moje chore dążenie do "idealu" (który nie istnieje) jest ciaglym powodem kłótni, cichych dni i wszystkiego złego, co dzieje sie w moim zyciu i moim związku.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl Ciechocinek wellness soda kaustyczna wrocław