Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 4-02-2017 10:10:31

Hermia

Gość

Hermia

Już raz tu pisałam, ale nie udało mi się wysłać. Piszę z telefonu, więc jestem szalenie sfrustrowana.

Mam prawie 23 lata, 156cm i 51kg. Poza tym mam dwójkę dzieci, męża, psa i oszczędzamy na wynajem własnego mieszkania. Od 11 lat mam bulimię, pro ana miałam pomoc mi z tym walczyć (zaczęłam 6-7lat temu)  a wyszło jak zwykle. Najmniej ważyłam 41kg a najwięcej 63kg przed pierwszym porodem. Przed drugim (trzy tygodnie temu)  już tylko 60. Chciałabym ważyć najwyżej 39kg,ale na razie celem jest 47. Na forum chciałabym wspierać inne dziewczyny i być wspieraną. Wymieniać się wiedzą i czuć się jak w domu. Byłam już na wielu forach, pewnie spotkam tu jakes stare znajome. Już chyba nawet widziałam znajome nicki. 
Kilkanaście lat tańczyłam, na wiosnę będę chciała do tego wrócić. Studiowania mam dość, porody przed sesją to zły pomysł, więc zamierzam zakręcić się dookoła kursu na instruktora tańca i może z tym będę wiązać przyszłość. Zawsze chciałam być tłumaczem, ale na to się nie zanosi. Udało mi się wczoraj zrobić 50 brzuszków. Na początek dobre i to. 
Nie chciałam pisać jakoś dużo, bo jestem dość charakterystuczna, ale w razie Waszych pytań to odpowiem.

#2 4-02-2017 10:17:35

Hermia

Gość

Re: Hermia

Najlepsze pomysły przychodzą po dodaniu posta, którego nie można edytować.
Zapomniałam dodać, że leczylam się na bulimię i bpd, żarłam leki i miałam terapię, ale zrezygnowałam. Planuję wrócić, ale poszukam innego terapeuty.
Chciałabym kontrolować moje życie i być idealna. Chciałabym też zdrowo się odżywiac aby mieć nie tylko ładnie cialo ale tez ładne wnętrze.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl redmachines żłobek sosnowiec wniosek do komornika warszawa