Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 4-01-2017 02:24:56

infinity

Gość

Infinity

Cześć
Bardzo długo zastanawiałam się, czy chce założyć konto na forum...
Nazywam się Natalia, skończylam 23 lata.
Wydaje mi się, że nigdy nie chorowalam na ED, choć może to być złudzenie.
Ciężko mi pisać cokolwiek o sobie, bo wiele się wydarzyło od kiedy ostatnio poświęcałam cały swój czas dietom, a przede wszystkim myśleniu i zatracaniu się w swoim wyglądzie.
(możliwe, że ktoś z Was pamięta mnie z innych for. Przez jakiś czas byłam gdzieś tam adminką, później założyłam inne forum - zawsze nick infinity...)

Moja "przygoda" zaczęła się około 2008 roku i trwa aż do teraz.
Nie angażuje się już tam bardzo w diety, nie tworzę zeszytów z bilansami, bo ciągle jestem na czyimś "celowniku". W dodatku doszły kłopoty zdrowotne przez moje dawne nadużywanie środków przeczyszczajacych i problemy natury psychicznej.
Każdy chyba zna konsekwencje jak zaczyna

Mimo wszystko, chce wrócić.
Nie ma dnia, gdy o tym nie myślę. Nadal "niechcący" segreguje jedzenie według hierarchii. Nadal "przypadkiem" nie mam ochoty na obiad. "Przepraszam, nie mogę tego zjeść, bo bardzo boli mnie brzuch".
Tak wygląda moja codzienność.
Niestety jest to też prawda.
Mój brzuch przypomina worek wypchany jakimiś śmieciami, których za nic nie potrafię się pozbyć.
Nie przez to, że je ciągle pochlaniam, a przez moje nieszczęsne zdrowie.
Potrzebuję motywacji, żeby wytrzymać chociaż dłuższy czas i wrócić do tego co osiagnelam i przede wszystkim do zdrowia - bardziej tego psychicznego. I spokoju.

Wzrost 178 cm
Waga nieznana, boję się wejść na wagę. Z dnia na dzień skacze od 67 do 72.
Najwyższa 78.8
Najniższa 61.7

Chciałabym wrócić chociaż do 62 kg.

Jeśli mam podać inny cel przybycia tutaj... Potrzebuję porozmawiać.
Zostałam ostatnio sama ze wszystkim i już sobie nie radzę.

Pytajcie, bo nie wiem czy mogę coś jeszcze napisać :-)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl wodomierze wrocław