Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

#46 9-09-2015 20:05:49

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Fakt - to ładne imię, takie rzadkie A jakie jest Twoje prawdziwe?


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#47 10-09-2015 02:31:09

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Hinata- Ponieważ, jestem prze mega fanką Japonii, mangi, anime, japońskiego, urody Japonek i ich drobniutkiej figury, wręcz filigranowej. Tego ,że ten kraj jest nietypową kulturalną i historyczną oraz klimatyczną bombą <- wgl kraj ten leży na styku płyt tektonicznych i mają biedni ciągle trzęsienia.  Kocham ich za kolory, święta takie mało religijne , świętują z powodu drzewa wiśni , które jest dla nich symbolem odrodzenia , powodzenia i budzi świat do życia etc. Święto zimy i inne. Kocham pracowitość, przykładność, systematyczność oraz konsekwentność Japończyków, a także to ,że są bardzo szczerymi ludźmi i wesołymi (miałam przyjemność poznać kilku fantastycznych ludzi pochodzących z Japonii <3 Kocham ich )

To wszystko jakoś zbliżyło mnie do Mangi i Anime ,,Naruto" po prostu kocham autora Masashi`ego  Kishimoto za to ,że to stworzył to dzieło <3
A Hinata Hyuga tak dokładnie (Księżniczka Biyakugana - oczyma prześwietli wszystko i dostrzeże siły witalne ludzi, czakre, czy ktoś cierpi z bólu ,czy jest chory, gdzie się znajduje, to postać właśnie z ,,Naruto". Jest krucha, delikatna,  skromna i bez pamięci zakochana i oddana jednemu bohaterowi ,chociaż on początkowo jej nie dostrzega, ale potem... a zresztą  nie zrobię Wam spoilera ,bo gdyby ktoś to teraz z Was oglądał lub zachęciłabym właśnie do tego ,to bym zrypała sprawę więcej nie powiem. <3

Polecam  stronę o postaciach:
http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Hinata_Hy%C5%ABga

Polecam najbardziej film!!! To ostatni film serii zamykającej Naruto ,, Naruto The Last"  - o miłości ckliwe, płakałam ,wyłam i się rozpłynęłam, ale żeby tak zareagować to trzeba być sfiksowańcem na maksa  na tym punkcie , oglądać to choć trochę żeby wiedzieć o co chodzi, a nie wspomnę ,że ja obejrzałam obie serie i wszystkie filmy 3 krotnie xD  Tak wiem wariatka ze mnie, ale to kocham   Ale poważnie film przedni ,cudeńko o wielkim LOVE i słodzik na maksa Wiadomo to ANIME!

Tu go znajdziecie i resztę ogólnie wszystkie odcinki i inne filmy Naruto też:
http://www.naruto.wbijam.pl/wideo-sibne … 0-0-0.html

Teraz czekam na kwiecień / Maj 2016 ,bo wychodzi inna nowa powiązana seria i zaczyna się filmem kinowy ,, BORUTO" no wiadomo dziecko głównego bohatera Naruto. <3

HA HA HA! Zanudziłam Was wiem ,ale i tak cieszcie się ,że więcej nie napisałam o tym. Bo pomijam fakt ,że ja w ogóle się rozpisuję ,ale w tym temacie Japonia ,Naruto i inne mogę gaaaaaaaaaaaadać i gadać i... tak bez końca

Wybaczcie za ten monolog ,którym Was zamęczyłam <3


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#48 10-09-2015 09:26:37

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Hahah to fajnie, bo możemy się czegoś o Tobie dowiedzieć
Nie miałam pojęcia, że stąd pochodzi Twój nick i co może oznaczać...ale teraz już wszystko jasne
Niestety ja w tych tematach jestem słaba, bo jedyne anime, które oglądnęłam co do odcinka to FMA, kojarzysz?


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#49 10-09-2015 14:18:16

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Chodzi Ci o Fullmetal Alchemist? Kojarzę ,ale tego jeszcze nie obejrzałam w całości

To FMA  też ma swoją fajną stronę  

http://shinden.pl/search?q=fma


A to przestań ogarniasz się w tym haha skoro wiesz o co chodzi i widziałaś jakieś Anime lub czytałaś Mange to już  pomacałaś się z tym hahaha   jeśli mogę to tak ująć Ja często mówię ,że się z czymś pomacałam ,gdy z czymś już miałam styczność

Z filmów polecam:
,,Mój przyjaciel Totoro" <3
,,Podniebna poczta Kiki" 
,,Ruchomy zamek Hauru"
,,WILCZE DZIECI" <3
,,Naruto The Last" <3
,,Naruto droga do ninja" <3

itd. itd...

Z Mang do czytania najfajniejsze to:
,,Naruto" <3
,,Death note -pamiętnik śmierci" <3  i najukochańszy cytat ,, Czy wiesz ,że Bogowie Śmierci jedzą tylko jabłka?" <---------- NO kocham ten cytat <3
,,Fullmetal Alchemist"
,,Goth" <-- kryminał trochę brutalny


A z Anime odcinkowego najbardziej to
,,Naruto"
,,Naruto shippuden"
,,Dragon Ball"
,,Dragon Ball Z"
,,Death note- pamiętnik śmierci" <-- jak dobrze kojarzę to tylko 34 odcinki po 50 minut ,ale zajebiste taki dreszczowiec ,kryminał o policji i FBI i o krainie żywych ,czyli naszym świecie i o krainie śmierci, czyli Bogów śmierci, ogólnie to jest o mordercach i kontroli i pojebaniu mózgu nastolatkowi od poczucia władzy przez pamiętnik śmierci
,,Rock Lee i przyjaciele"


A i w cholerę tego i jeszcze trochę Ale te to są wszystkie moje najukochańsze ^^ <3


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#50 10-09-2015 18:01:30

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Anuś, moje prawdziwe imię to Joanna


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

#51 10-09-2015 22:50:48

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

To jak zgadniecie jak ja mam na imię ,to normalnie będę bić Wam brawo. To imię tak do mnie nie pasuje jak nie wiem co   Powiem tyle ,że na drugie mam ANNA   A pierwsze spróbujcie strzelić  

Nie będę taka powiem Wam.   Na pierwsze mam... ta dam dam .. Wiktoria .. jak to do mnie nie pasuje hahaha


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#52 10-09-2015 22:56:19

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Anastazja - to też ładne imię, dobrze mi się kojarzy, bo znam 2 Ssie i też takie fajne
Hinata - tak, dokładnie o to ^^ Fajne to było. A co do imienia to nie strzelilabym chyba I jakiej formy najchętniej używasz?


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#53 10-09-2015 23:34:43

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Wiktoria ,bo jak słyszę Wiki ,to mi się "wnętrzności" przewracają wrr xD  Ewentualnie jak mi ktoś Kochany powie Wikusiu to przeżyję   Kiedyś w szkole mówili na mnie Wixa ,ale to się przyjęło w Liceum ,a pod koniec jakoś poszło w zapomnienie. Nie wkurzało mnie ,ale też za tym nie przepadałam. Wystarczy Wiktoria

Mi się Anna podoba, Anastazja też <-- była kiedyś bajka Anastazja o wnuczce Cara Mikołaja I  <3 bardzo ją lubiłam i dlatego lubię to imię. Joanna mi się podoba i Zuzanna. Bardzo lubię jeszcze imię Lilianna/ Lili  i Cornelia ^^

Kurde wychodzi na to ,że ja same bajki oglądam prawie hahaha


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#54 10-09-2015 23:44:49

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Ok, to już wiem jak nigdy do Ciebie nie mówić
Fakt, że w bajkach często fajne imiona są
A ja z kolei Anna niezbyt lubię dlatego wszyscy mówią do mnie po prostu Ania, czasem Anula lub właśnie Anuś


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#55 11-09-2015 12:13:34

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Wiesz ,ale ogólnie mi się wydaje ,że ,,Anna" brzmi tak strasznie poważnie. Nie wiem czemu zawsze tak to odbierałam. A Anuś ,albo Ania to takie kochane i miłe

O! Mama jeszcze jedną odmianę swojego imienia ,ale ona jest zarezerwowana jedynie dla tego małego pimpka mojego Bratka małego ... Po prostu kocham gdy on mówi do mnie ,, Ale Wiktoriu ! Mi coś dasz?!"  To znaczy daj mi michę słodyczy tak w ogóle.   Ale to WIKTORIU ,a wcześniej trochę WIKTOLIU jest najlepsze! Haha <3


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#56 11-09-2015 12:30:45

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Jak słodko! ^^ Jaszcze z ust dziecka to musi brzmieć przeuroczo ^^
No ja właśnie takie same odczucia mam co do imienia Anna


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#57 12-09-2015 00:55:52

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Mówię Ci zakochałabyś się w moim bracie. Nie wiem po kim on to ma hahahah Wszyscy ja matka i tata mamy brązowe włosy i oczy ,a mój bratek mały ma..... Niebieskie oczy i blond włosy ! Skurczybyk malutki miał farta ,wygląda jak amerykański żołnierzyk ,ale miniaturka. Po prostu ja to starym nie pykłam coś hahaha Ale mój brat to trzeba przyznać ,że jest dopieszczony wynalazek <3 

Dzieci w ogóle są przeeee urooocze.. w większości xD Bo czasami są i takie ,co je do horroru wstawisz i nie trzeba robić im charakteryzacji  hahaha


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#58 12-09-2015 01:00:24

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Ahaha dobrze powiedziane, znam taki przypadek xd


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#59 25-09-2015 08:07:48

Kirsi

jestem gąsienicą

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 8-04-2015
Posty: 97
Punktów :   
Wiek: 21
Wzrost: 170
Waga: 56

Re: Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Kirsi to imie, które użyłam w moim opowiadaniu i nie mogłam sobie przypomnieć gdzie je usłyszałam. Ogólnie jestem wyjątkową miernotą w wymyślaniu imion, więc jak na jakieś wpadnę, to wiem, że musiałam gdzieś je usłyszeć.

I już wiem. Darker than black. Ta dziewczynka: http://data.whicdn.com/images/14024388/large.jpg

Offline

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Jak wpadłyscie na pomysł by wasz Nick nazywał sie tak jak sie nazywa ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl układanie parkietu warszawa stomatolog łódź prywatny żłobek sosnowiec