Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 1-09-2015 23:40:35

notverynicegirl

Gość

cześć

Cześć mam 23 lata
W Gimnazjum byłam naturalnie szczuplutka, miałam wahania psychiczne, nie akceptowałam siebie, przeszłam operacje która dodała mi troche pewności siebie jednak nadal coś było nie tak. W pierwszej liceum miałam sporo nauki i troche przytyłam (49 kilo). W drugiej dotarło do mnie, że chce być chuda zaczęłam pro ana  i schudłam do 45 kilo. Rodzice i  chłopak jednak mnie przypilnowali i przytyłam do 48 kilo. Początek studiów był usłany imprezowaniem i tyciem. Pare razy się odchudzałam jednak nie spadłam już poniżej 50 kilo.Najwięcej przytyłam w czerwcu tego roku. Przytyłam do 58 kilo a moje tycie sponsorowała milka, chipsy i piwo. Teraz postanowiłam wrócić do nawyków z liceum od miesiaca już staram się jesć jak najmniej i prawie zawsze poniżej 500kcal, wiem ze mam silną wolę i potrafie panowac nad uczuciem głodu. Wiem tez ze teraz wyglądam tragicznie i bardzo marze by zrzucić ten cięzar.
pomożecie?
Obecna waga 53,5
Najwieksza 58 kilo

#2 2-09-2015 22:56:38

 janisz

stary motyl

Zarejestrowany: 21-07-2015
Posty: 415
Punktów :   
Wiek: 17
Wzrost: 163

Re: cześć

A moze zdrowa dieta i ćwiczenia? Aby schudnąć nie trzeba od razu ładować się w to gówno za przeproszeniem. Czy masz stwierdzone zaburzenia odżywiania, czy coś?


JEDZENIE:
Moment przyjemności w ustach, lata w udach

Offline

#3 3-09-2015 09:52:37

notverynicegirl

Gość

Re: cześć

Zdrowa dieta jest śmieszna. Przy niej mogę co najwyżej zostać w wadze jaką już mi sie udało osiągnać a tego nie chce. Czuje się gruba. Kiedys przez poł roku głodziłam sie i uwielbiałam to uczucie. Teraz od miesiaca też sie staram a za 3 tyg po przeprowadzce będe już mogła robić co chce i jak chce. Dajcie mi szanse bo potrebuje kogoś kto mnie zrozumie.

ED nie mam stwierdzonych. Mój brak apetytu tłumaczono depresją. Chodziłam do psychologa gdy się okaleczałam i miałam depresje. Jednaknie lubie wszelakich lekarzy a szczególnie psychologów wiec zaprzestałam tych debilnych wizyt.

#4 4-09-2015 19:49:56

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: cześć

Czym dla ciebie jest pro ana?
To Nie tylko dieta. Sposob na osiągniecie wymarzonej wagi. Napisalas ze zdrowa dieta nie schudnuesz ile chcesz. Ale czy niezdrowa dieta to pro ana ???


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#5 4-09-2015 22:02:26

nootverynicegirl

Gość

Re: cześć

W statnim czasie utarło sie że zdrowa dieta to 5 posiłków dziennie w pełni wartościowych, średnio dla dziewczyny w moim wieku i z moim dziennym wysiłkiem fzycznym normą jest około 2000 kcal dziennie.
Ja jem dziennie zawsze mniej niż 500kcal . zasem około 200 czasem 400 ale zawsze mniej niż 500. I sa to najczęściej same zdrowe rzeczy (głównie warzywa).

Pro ana to nie  dieta jaką mam i do jakiej chce przyzwyczaić mój organiz. Pro ana to tak jak napisałaś dążenie do perfekcji. Chce ważyć mniej, chce mieć idealne ciało. Potrzeuje tylko wsparcie by osiągnąc mój cel. Stąd pomysł by do was dołączyć;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław