Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 18-03-2015 00:35:50

Smaily

Gość

Potrzebuję Was jako swojej motywacji drogie motylki!

Nie będę się jakoś przedstawiać, jestem po prostu Smaily- myślę, że to wystarczy. Tak jak w temacie napisałam, potrzebuję Was, by spełnić swoje cele i mieć do tego większą motywację oraz predyspozycje, dzięki Waszemu wsparciu. Wierzę, że z Wami osiągnę to, co osiągnąć chcę już od dawna, choć sama, kiedy obok nie ma nikogo, kto w tej kwestii mnie rozumie i popiera, się łamię. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje progi i z Waszą pomocą mi się uda.. Obiecuję, że będę staranna i sumienna oraz, że znajdziecie we mnie również oparcie dla siebie!

#2 18-03-2015 14:38:26

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10506
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: Potrzebuję Was jako swojej motywacji drogie motylki!

jaka przeszlosc z Ana???
jakie cele???


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#3 18-03-2015 16:51:36

 Emi

Administrator

Zarejestrowany: 18-10-2013
Posty: 1085
Punktów :   

Re: Potrzebuję Was jako swojej motywacji drogie motylki!

Prosiłabym kontrolnie o więcej informacji. Jakie są Twoje cele? Kiedy je osiągniesz, czy chciałabyś nadal ingerować w swoje ciało?  Ćwiczysz albo masz w planach to robić? Czym jest dla Ciebie "pro-ana"? Ma być tylko pomocą w zrzuceniu wagi, czy może czynnikiem mającym wpłynąć na zmianę życia/ trybu życia w ogóle? Jak wygląda Twoja zwyczajowa dieta? Jesz jak najmniej, masz określony bilans kaloryczny, a może starasz się to różnicować?
Czekam na odpowiedź.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie wodomierze wrocław