Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#46 10-09-2015 22:46:44

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Coś o nas :P

Dokładnie - musisz być dobrej myśli i wierzyć że będzie dobrze nawet jeśli sprawy wyglądają kiepsko. Ja tak robiłam i trochę mi to pomogło choć na chwilę, ale tak było przede wszystkim lepiej dla Taty...
Szczerze odkąd tu jestem ze wszystkim mi łatwiej trochę i strasznie się cieszę, że Cię poznałam motylku <3
Wgl to forum mi się widzi bardzo bardzo pozytywnie...jak w domu
I może faktycznie pomyślę o tym Naruto


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#47 10-09-2015 23:40:02

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Coś o nas :P

W sumie to jedyne co można zrobić nie Dobra mina do złej gry Ale to jest prawda co mówisz to pomaga i mi i jemu Po prostu czasem lepiej się uśmiechnąć i tyle i wierzyć w lepsze jutro ^^

Szczerze? Ja się tu naprawdę czuję tak Rodzinnie z niczym nie trzeba się krępować ,ani trząść

Nie zmuszam Cię do oglądania tego hahahaha Przecież wiesz ,że ja  mam hopla na tym punkcie i już   Jak Cię najdzie kiedyś ochota to obejrzysz ,żeby nie było później ,że Wiktoria Cie zmusiła ,a Ty zasnęłaś przed kompem i kręgosłup Cię rozboli przeze mnie hahaha <3


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#48 10-09-2015 23:47:33

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Coś o nas :P

Taki motylkowy domek
Hahah oj no jak uważasz że to super to chętnie sprawdzę, może też polubię ^^


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław