Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#31 21-06-2011 13:20:09

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: Coś o nas :P

Oooo Dott Zapomniałam o THC Palmface XD XD XD XD XD Uuuuuujaaaaaramyyy sie wzajemnie bedzie nam przyjemnie ))) ale to po pazdziernikuuuuuu


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#32 22-09-2011 19:52:48

stokrotka

Administrator

Zarejestrowany: 9-08-2010
Posty: 8884
Punktów :   

Re: Coś o nas :P

I Kiki nie napisała


Mogę wszystko
Byłam grubą świnią
jest ?? kg
będzie 45 kg

80 x 64 x 94

Nie ma. Słyszysz, jak mrocznie to brzmi? Nie ma mnie we mnie, poza mną i obok. Nie drżę, nie oddycham, serca nie znam, nie dotykam niczego, nie dotyka mnie nic. Światło zgasło, gęsia skórka zjadła ciało. Zimno.

Offline

#33 15-10-2011 05:47:28

 dott

Administrator

Skąd: Irish land
Zarejestrowany: 30-07-2010
Posty: 12427
Punktów :   
Wiek: 32
Wzrost: 168
Waga: 80kg ....
BMI: 28.7...
Cel: 1. 65kg;

Re: Coś o nas :P

Arlise noo jaramy na gg heheh


''The key to immortality is first living a life worth remembering''

Offline

#34 3-12-2012 00:39:13

 Scarlett

stary motyl

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 11-08-2010
Posty: 410
Punktów :   
Wiek: 21
Wzrost: 173

Re: Coś o nas :P

No, to może teraz ja

1. Już jako mała dziewczynka miałam obsesję na punkcie śmierci- swojej i innych (a z biegiem lat nawet mi się to pogłębiło ). Bałam się też panicznie zostawania samej w domu (nawet na chwilę) oraz... końca świata...  Potrafiłam uroić sobie baaardzo dziwne i oderwane od rzeczywistości rzeczy- do tej pory tak miewam.

2. Kiedy byłam mała, dostawałam histerii, gdy ktoś z domowników oglądał czołówkę programu "Miliard w rozumie" (gdzie z głowy takiego animowanego gościa wylatuje kasa). Trzeba było mnie wyprowadzać z pokoju na czas trwania tej czołówki O.o ...

3.Zdarzało mi się zawieszać pomiędzy realnością, a snem- wtedy gadałam z kimś, kogo nie było, słyszałam rzeczy których nie mogłam słyszeć O.o. Potem mi przechodziło...

4. Mam zdiagnozowaną chorobę dwubiegunową (najpierw stwierdzono u mnie depresję, dopiero potem to...), nerwicę i oczywiście zaburzenia jedzenia...

5. Jak niektóre z osób wyżej: lubię ból (i widok swojej krwi). Po raz pierwszy świadomie się skaleczyłam, gdy miałam jakieś 12 lat (teraz mam prawie 19...).

6. Mam obsesję na punkcie swojej figury. To jest taki mój "czuły punkt", jeden najniewinniejszy komentarz może doprowadzić mnie do łez... Ciągle porównuję się z innymi, czuję się grubsza od innych, mam wrażenie że wszyscy oceniają mnie na podstawie mojej figury... Rozsądek swoje, psychika swoje ...

7. Piszę wiersze, nawet mam sukcesy w tej dziedzinie (łącznie z publikacjami). Poza tym trochę rysuję... Chciałabym w przyszłości spełniać się artystycznie...

Ostatnio edytowany przez Scarlett (3-12-2012 00:40:21)

Offline

#35 14-11-2013 06:27:28

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Coś o nas :P

Moja kolej w ten sposób dam się szybciej poznać.

1. Jak byłam mała bardzo interesowałam się seksualnością: nagością (książki o ciąży- biusty), seksem, moje lalki Barbie się razem z Kenami kąpały i macały
2. Bardziej szkoda mi zwierząt, niż ludzi.
3. Liczę przełknięcia, kiedy piję.
4. Gadam sama do siebie (podobno to cecha ludzi inteligentnych )
5. Często wyobrażam sobie przeróżne sytuacje, np, że ktoś zrobił coś, co mnie wkurzyło, a następnie jestem zła i niemiła dla tej osoby w rzeczywistości, choć nic mi nie zrobiła przecież
6. Nie ufam ludziom. Dopuszczam ich tylko do pewnej granicy. Wg psychologa tkwię zamknięta w szklanej klatce, przez co nie pozwalam sobie pomóc. Wynika to ze strachu przed tym, że jak się otworzę, to ktoś się odwróci ode mnie lub/i wykorzysta wiedzę na mój temat (bywało tak parę razy, mam coś w rodzaju urazu).
7. Mam lęk wysokości. Robi mi się słabo na balkonach/klatkach schodowych itp, mam wrażenie, że barierka odpadnie, podłoga się osunie, a ja spadnę. Często mi się śni coś związanego z wysokością
8. Gapię się na dziewczyny, często się porównuje, podobnie, jak niektóre z Was "przypadkiem" się schylam i porównuję uda, przerwy między nogami itp.
9. Zanim wpadłam w spiralę ED strasznie podobały mi się przerwy między udami, dlatego też chciałam mieć szerokie biodra.


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#36 31-12-2013 06:09:30

inah

weteran forum

Zarejestrowany: 14-11-2011
Posty: 2531
Punktów :   
Wzrost: 169 cm

Re: Coś o nas :P

Kurde chyba nigdy tu nie pisalam

1. jak siostra powyżej mam lek wysokości, od 9 pietra strach w oczy zaglada, a mieszkalam kiedyś na 12:) i tez czesto mam sny związane z wysokosciami, spadam, wchodze gdzieś a później nie umiem zejść itd. Strasznie sie w tych snach boje.
2. Dlugo bawilam sie lalkami. A wynikalo to z tego, ze przyjaznilam sie z mlodsza o 4 lata kuzynka, ona chciala sie bawic wiec jej towarzyszylam, a później juz zaczelam sie wstydzić, zd taka duża juz jestem k bawię sie lalkami
3. Tata mówi na mnie Ninusia:)dopoki nie urodzil sie mój brat, czyli do 4 roku życia, bylam jego oczkiem w glowie. W sumie to do dzis czuje do niego jakas inna blizsza sympatie, jakbym byla trochę coreczka tatusia. Myślę, ze bardzo chcialam nią byc, czulam sie odrzucona jak pojawil sie mlodszy brat i to jedyny dlugo wyczekiwany syn . Reszte mozna sobie latwo dopowiedzieć.
4. Jestem nienasycona amatorka marihuaniny kocham jarać i nie wyobrazam sobie bez tego życia. Jaram zawsze i wszędzie
5. Doskonale znam swoje zaburzenia i ich stadia.
6. Moja ulubiona zabawa w dzieciństwie byly bójki z rodzeństwem.
7. W sidla ed wepchnela mnie starsza siostra, interesowala sie modelingiem , miala te gazety z modelkami, sama zwracala uwagę na to co je, odchudzala sie itd. I tak to sie zaczelo. Kiedy w pierwszej czy drugiej klasie gimnazjum nauczycielka wsomniala nam cos o anoreksji i pokazala zdjecia, ja jako jedyna sie nie,krzywilam i nie pytalam co to. Pochlanialam wszystkie filmy dokumentalne jakie puszczali na,tvp2 o ed. Dodatkowo w mojej rodzinie istnieje patologiczny stosunek do pokarmów i jedzenia, traktowane są w kategoriach nagrody i kary, a,nie zwyklej potrzeby fizjologicznej jaka jest głód.

Ostatnio edytowany przez inah (31-12-2013 06:21:33)


Zjadam siebie kawałek po kawałku. Jestem swoją własną ofiarą.

Offline

#37 24-02-2014 03:43:56

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Coś o nas :P

C.D
10. Od dziecka uwielbiałam horrory, trupy itp. Na pogrzebach zawsze gapiłam się do trumny.
11. Umiem jeździć konno. Zaczęłam w wieku 13 lat.
12. Jak płachta na byka działa na mnie picie alkoholu w większej ilości przez kogoś z domu. Nikt nie miał problemu z alkoholem, ale kiedy ktoś przesadzi (np Mama, Chłopak), mam ochotę palnąć w łeb, zacząć się drzeć, bo odnoszę wrażenie, jakby wracały "stare czasy". Zupełnie, jakbym patrzyła na zalaną w trupa matkę od dziecka czy co tydzień tachała Ukochanego z pubu do domu. Trauma, która nie miała skąd się zrodzić. Bez sensu.
13. Poza pkt 13 nienawidzę dwulicowości, interesowności, braku podstaw poprawnej pisowni języka polskiego i wysławianie się na poziomie 3 klasy podstawówki.
14. Popieram aborcje w przypadku gwałtu i choroby dziecka lub zagrożenia życia matki. Nigdy w życiu z powodu wpadki i chęci usunięcia "problemu".
15. Do 15 roku życia miałam niedowagę i chciałam przytyć.
16. Już jako mała dziewczynka miałam swoje własne przemyślenia na temat tego co wypada, a czego nie wypada mówić/ robić przy ludziach. Np w wieku 4 lat uważałam, że obciachem jest proszenie przedszkolankę o podtarcie tyłka i to najwyższy czas, aby inne dzieciaki się nauczyły tego same. Byłam dość dojrzała w niektórych kwestiach.
17. Zawsze mi się marzył romans z dorosłym facetem, starszym o ok 15-20 lat. Najlepiej jakiś dobrze ustawiony binznesman, zadbany i przystojny, ale nauczyciel również wchodził w grę


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#38 17-05-2014 15:43:15

 MAlija

stary motyl

17776461
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-04-2014
Posty: 125
Punktów :   
Wiek: 16
Wzrost: 165
Waga: 54

Re: Coś o nas :P

Nudzi mi się, więc może i ja napiszę co nieco o sobie. od czego tu zacząć..
1. Już od dziecka byłam specyficzna pod względem spostrzeżeń i upodobań. Zawsze np. miałam takie przyziemne, czasem dziwne marzenia, chęci. Pamiętam, że jak byłam mała zawsze chciałam uciec, zamieszkać w małym domku na odludziu. Albo zawsze gdy była burza marzyłam sobie, by być w domku na drzewie okryta kocami patrząca na pioruny, mokra od deszczu.W sumie w tym punkcie mogłabym pisać dużo, bo np jako dziecko kochałam być chora, po prostu lubiłam to uczucie. Nigdy w moich planach nie było męża, dzieci, wielkiego domu...
2. Zawsze, na każdym bilansie miałam niedowagę, śmiano się że co zjem, to wybiegam bo byłam cichym, ale ruchliwym dzieckiem.
3. W domu zawsze tata porównuje mnie do starszej siostry. Ją przedstawia jako pełną energii a mnie jako cichą, skromną itd, czasem mnie to wkurza bo jego opisy kojarzą mi się z taką ciotą, ciapą.
4. Jak byłam mała to obcięłam sobie sama grzywkę nożyczkami do paznokci, do tej pory rodzina mi to wypomina a wspominanie tej sytuacji mnie nuży już.
5. W podstawówce miałam zawsze stypendium, pasek najlepsze zachowanie, kiedy poszłam do gimnazjum spadłam na poprawne zachowanie, uwagi, złe oceny.
6. Zawsze porównuje sie z innymi dziewczynami. Wiem, że we wszystkim jestem gorsza. Postrzegam siebie jako brzydką, niską grubiutką.
7. Gdy byłam młodsza zawsze interesowało mnie to, jak np w filmach widziałam że mężczyzna przywiązuje kobietę do łóżka ona próbuje się wydostać, interesowało mnie to, nie wiem czemu gwałty jakby, przymusowy sex, dominacja mężczyzny miałam pamiętam wtedy takie dziwne motylki w brzuchu, z czasem umiałam już to nazwać BDSM, przez pewien czas ta relacja, którą ba! nawet próbowałam stworzyć przestała mnie kręcić. W sumie nie wiem jak się do tego odnieść.
8. Jestem biseksualna.
9. Dużo przeklinam.
10. Kiedyś, byłam w związku przez internet, i to prawda że takie rozstanie boli bardziej niż zwykły związek.
11. Gdy nie wiedziałam nic o Pro-Anie, myślałam ciągle że to głupota, debilizm i dno.
12. Kocham ćwiczyć, gdy się wkręcę i dużo ćwiczę, to nie mogę przestać.
13. Jestem tolerancyjna.
14. Kocham Jareda Leto.
15. Tak jak u Ines, zawsze marzył mi się jakiś romans z dorosłym facetem, nie wiem czemu ale często o tym fantazjowałam.
16. Nie wyobrażam sobie życia bez liczenia kcal, bez ćwiczenia, kontrolowania się itd.
17. mam fobie na temat niezdrowego jedznia i napojów gazowanych.
18. Mam skłonności do szybkiego uzależniania się od ludzi i rzeczy.
19. Palę od ponad roku.
20. Kiedyś gdy się zjarałam miałam ogromne gastro, przez co już nigdy więcej tego nie spróbowałam.
21. Nie za bardzio lubię pić, bo po alkoholu zachowuje sie jak idiotka.
22. Mam schizy od paru miesięcy.
23. Interesuje mnei psychologa i zjawiska paranormalne.
24. W przyszłośći chciałabym pomagać ludziom, zmieniać ich życia.
25. Często, zamiast coś powiedzieć, myślę co bym powiedziała i czasem sama sie gubie czy powiedziałąm cos, czy pomyślałam.
26. Mam karte pływacką.
27. W wieku hm 10,11 lat? bodajże obejrzałam cały dziennik nimfomanki co zryło mi seksualnie psychikę
28. Nienawidzę myślenia polaków, zawiści, chamstwa, kłamstwa i głupoty.
29. Twierdzę że związki w moim wieku są marnowaniem czasu bo chłopaki lecą na cycki i status na fejsie a Biseksualizm jest ogólnie hejotwany.
30. Nienawidze szkoły i przebywania wśród ludzi.
31. Czasem gdy widzę jakąś parę, to jestem zazdrosna o tą dziewczynę/chłopaka choć nawet ich nie znam. Przechodzi mi zazwyczaj po krótkim czasie.
32. W 1 gimnazjum byłam gnojona i można powiedzieć prześladowania z czasem wyrobiłam sobie jako taki szacunek zmienił mi się charakter wygląd i nie daje już sobą pomiatać.
33. Mam fobię społeczną i depresję.
34. Kocham smutne piosenki.
35. Zazwyczaj wieczorem płaczę.

Hm nie wiem czy cos jeszcze, jakbym na coś jeszcze wpadła to dopiszę.


Cel pierwszy-50 kg
Cel drugi-45 kg
Cel trzeci-39 kg

Offline

#39 6-08-2015 19:11:15

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Coś o nas :P

1. często się nad sobą użalam
2. kilka lat temu skoczyłam na bungee, teraz chciałabym ze spadochronem
3. boję się latać samolotem, ale uwielbiam moment startu
4. boję się samotności
5. jak byłam dzieckiem, to zbierałam mrówki i rzucałam pająkom do sieci


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

#40 10-09-2015 18:14:19

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Coś o nas :P

Tak jestem dość dziwna ,w niektórych punktach mam podobnie tak jak Wy kochane

1.Jestem bez pamięci zakochana w Japonii ,Mandze i Anime. Ale to już wspominałam gdzieś tutaj.

2.Już od przedszkola przebierałam się za ,,Mulan" na karnawał (teraz już wiem ,że ona była Chinką, a nie Japonką Jednak była kultura Orientu i już. Disney poprzekręcał trochę fakty w tej bajce, bo zjawiskowe Gejsze były bardziej w Japońskiej kulturze, natomiast bitwa z Hunami to akurat było związane z Chinami. Dlatego jako dziecko kojarzyłam ją z Japonką

3.Jak byłam mała to od 6 roku życia napierdzielałam non stop na Play Station i oglądałam ciągle Cartoon Network i nie chciałam chodzić do przedszkola.

4.W przedszkolu jako jedyna nie chciałam chodzić leżakować, więc gdy inni spali , ja rysowałam.

5.W podstawówce miałam we wszystkich klasach wzorowe zachowanie, w klasach 4-6 miałam same świadectwa z paskiem ,a podstawówkę skończyłam ze średnią 6.0.

6. W gimnazjum przestałam się uczyć, uciekałam ze szkoły, z domu, ledwo zdawałam z klasy do klasy, byłam 3 razy hospitalizowana, 16 razy na policji , 8 razy jechałam radiowozem jak złapali mnie z Ci z kryminalnej, a 3 klasę gimnazjum miałam nauczanie indywidualne w domu.

7.Dwa razy prawie mi się "umarło" . Raz z powodu podciętych żył, a raz z wygłodzenia.

8.Mam w bliznach ręce (od łokcia do nadgarstka). Skóra jest tak pocięta ,że paskudnie się pozrastała, a blizny mogę usunąć jedynie laserowo.

9. W dzieciństwi ogólnie byłam spokojna, ale nazywano mnie fajtłapą bo ciągle się potykałam. W GIPSIE byłam 28 razy! Prawy nadgarstek miałam złamany 7 razy!!! A prawą nogę miałam raz złamaną w kości strzałkowej + stłuczenia kości śródstopia ,a także miałam w prawej nodze dwa razy zerwaną torebkę stawową całkowicie.
U mnie w domu przyjęła się anegdota ,,Że spadam z dywanu na podłogę i podnoszę się z gipsem" <-- nie wiem co w tym śmiesznego ,ale wszyscy się z rodziny z tego śmiali.

10. Na miesiąc przed komunią rozwaliłam głowę do szycia, 13 szwów. Rozwaliłam ją na schodach od kościoła, pamiętam że to był zimny kwiecień, a ja zjechałam w rękawiczkach po poręczy.

11. Byłam strasznie grubym dzieckiem, mówili na mnie :klusia, pączuś, pyzunia, itp. Do dziś żywię do tego typu określeń urazę i nie umiem tego wybaczyć.

12. Do Lublińca zawożono mnie karetką.

13. <-- uważam za pechową liczbę , sama również urodziłam się 13 marca

14. Nienawidzę ,gdy rodzice się kłócą, strasznie wtedy cierpię.

15. Kocham swojego Tatę (mój tata jest mi przyjacielem)  bardziej niż Mame, moja matka jest zajęta tylko sobą i nikim innym (pani psycholog i pedagog, ona kocha tylko cudze dzieci i żyje swoim przedszkolem) ,ale nie zmienia to faktu ,że jest moją matką więc też ją kocham jakoś tam.

16.Palę od 14 roku życia. Dziennie wypalam (na teraz) ok. 15 papierosów.

17.Ograniczyłam alkohol bo staję się po nim kłótliwa, albo wpadam w depresję i rozpamiętuję całe swoje spierdolone życie.

18.Nienawidzę tego co studiuję.

19. Jak miałam 16 lat nawpierdalałam się ACODINU 50 szt. tabletek ( dziwię się ,że to przeżyłam, bo to prawie dwa opakowania po 30 tabletek) ,a do kibla z pokoju ,żebym się wysikała prowadził mnie krasnoludek, a zamiast dywanu była cukrowa trawa jak u Lili Wonky <- z fabryki czekolady ten film. A później wszędzie w pokoju siedziały duchy demony i diabeł xD ostro mnie wtedy pojebało.

20.Nienawidzę swojego faceta z którym żyję od 5 lat i jestem jego narzeczoną, pobił mnie,  zdradził mnie dwa razy , kazał mi żreć i  utuczył mnie jak świnie... ,ale to i tak nie wszystko. Zresztą to kiedyś przy okazji. Najbardziej dziwi mnie to ,że z nim wciąż jestem.

21. Dziewczyna , z którą mnie zdradził miała lat 18 i ją znam ,była kiedyś moją koleżanką, co najlepsze ona jest z tego samego miasta co ja ,a nie z Opola tak jak mój facet. W styczniu tego roku spotkałam ją niedaleko mojego domu ,gdy przyjechałam do rodziców. Zwyzywałam ją na ulicy i ledwo powstrzymałam ,żeby nie zabić. Myślę ,że ona jest jedynym człowiekiem ,który budzi we mnie tyle agresji. Mam ochotę ja zajebać i życzę wszystkiego co najgorsze jej osobie.

22. Z Aną żyję od 13 roku życia.

23.Brzydzę się swojego ciała, jest wiecznie paskudne nie ważne jaki mam dzień, humor ,czy godzinę.

24. Boję się otyłości.

25. Mam poryte sny, wchodzę w nie tak głęboko ,że czuję się jak na realu, czasami wydaje mi się ,że się wybudziłam ,a ja dalej tkwię w śnie tylko wtedy już gdy się skapnę zaczynam wrzeszczeć i płakać ,więc mój tata wbiega w nocy do pokoju i mnie budzi , dopiero wtedy wybudzam się na serio i nie ogarniam co się dzieje, cała się trzęsę.   

26. Jeżeli mój tata ,albo brat kiedyś umrą ,to się zabiję.

27. Byłam u 14 psychiatrów , u 3 psychiatrów leczących uzależnienia alko i narkotyczne i u 5 psychologów.

28.Uwielbiam książkę ,,Za nim umrę" i książki Barbary Rosiek

29.Gadam ze sobą, filozofuję nad życiem , dużo mówię (ale jak mam nawroty depresji to do nikogo słowem się nie odzywam i wtedy sama wiem ,że jest już bardzo źle).

30. Mam natręctwo natręctw. Muszę coś kilka razy powtórzyć, bo boję się ,że jak tego nie zrobię w danej chwili to stanie się coś okropnego.

31.Zgwałcono mnie gdy miałam 14 lat.

32. Przemogłam się do seksu gdy poznałam swojego jedynego faceta i narzeczonego, ale do dziś sprawia mi to problem.

33. Miałam fioletowe włosy i obcięte na krótko ok 8cm.

34. Mam brązowe oczy i czarne włosy (naturalnie ciemny brąz).

35. Zawsze chciałam być baletnicą, ale nie jestem niestety.

36.Dziwnym trafem zdałam wszystkie klasy po kolei i maturę na czas.

37.Pracowałam w rockowym Pubie.

38.Kocham słuchać rocka, metal, muzykę klasyczną (Vivaldi, Strauss, Bach, Debusy). Lubię muzykę gotycka i celtycką. Ale mam też parę ulubionych piosenek z innych gatunków.

39.KOCHAM Keire Knightley i Angeline Jolie.

40.Byłam w Anglii w Londynie 5 razy z tatą, w między 12rokiem życia ,a 16-stym. Po kilka tygodni. To miejsce wiele we mnie zmieniło, mogłam tam być sobą daleko od domu i jakoś tam się wyciszałam, byłam bardziej szczęśliwa i uśmiechnięta.

41. Lubię latać samolotem i jeździć autem jako pasażer mogę robić to godzinami.

42. Nienawidzę siebie z całego serca i uważam ,że wszystko robię najgorzej i wszystkich wkurwiam.

43.Często przeklinam.

44. Często przepraszam, chociaż zwykle nie potrzebnie.


W sumie to dużo tego , bo jestem ogólnie dziwakiem,  wiem że jak zwykle przesrałam z ilością tekstu ,ale tak już mam < takie tam natręctwo ,bo myślę ,że jak tyle nie napiszę to ktoś pomyśli ,że jestem nie miła ,że nie chce za wiele powiedzieć. Ogólnie jestem jak widać zryta na maksa.   No cóż. Ale kocham Was wszystkich i mam nadzieję ,że nikt się nie zamęczył czytając to. 


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#41 10-09-2015 18:16:55

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Coś o nas :P

O Anastazja. Jak byłam mała też zbierałam mrówki, łapałam też muchy i wrzucałam w sieci i patrzyłam jak pająk je łapie i owija. hahaha straszne to Nie ma to jak pomysły dzieci


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#42 10-09-2015 21:11:03

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Coś o nas :P

To może ja też wspomnę trochę o sobie
1. Mam 20 lat, choć wszyscy mówią, że wyglądam na 16.
2. Od ponad 4 lat jestem wegetarianką.
3. Ciagle dawna ciągle dopada mnie coś jak weltschmerz. Brak sensu istnienia.
4. 28.01.2015 po długiej walce z rakiem umarł mi Tata. Z tym dniem mój świat się zawalił. Wciąż sobie z tym nie poradziłam, bo to była najbliższa mi osoba. Ale na codzień kłamię wszystkim, że jest w porządku.
5. Mam siostrę przyrodnią, która po śmierci Taty wyznała mi, że mnie nienawidzi i nigdy mnie nie kochała.
6. Kiedyś miałam problemy z samookaleczaniem, ale wygrałam z tym.
7. Moja szczęśliwa liczba to 19.
8. Ana sprawia, że odnajduję siebie i spokój.
9. Będąc sama w ciemnym pokoju mam stany lękowe od czasu, gdy straciłam Tatę.
10. Jako dziecko oglądałam dużo horrorów i może to też wpływa na poprzedni punkt.
11. Uwielbiam taniec. Tańczyłam balet i towarzyski jako mała dziewczynka, a obecnie jestem cheerleaderką na mojej uczelni.
12. Jestem pełna skrajności i rozdwojeń.
13. Marzę, żeby pojechać do Hiszpanii i Stanów.
14. Kiedy zaczęło się dziać źle w moim życiu poznałam Ukraińca/Ruskiego. Nauczył mnie ruskiego i pomógł mi to wszystko przetrwać. Był i wciąż jest osobą, która trzymała mnie przy życiu. I pokochałam to mimo, że nie mógł na stałe zostać w Polsce.
15. Pierwszy raz stwierdzono u mnie Anę, gdy miałam 16 lat.
16. Podpalam czasem papierosy, a z alkoholu najbardziej lubię różowe wino.
17.Najważniejsze dla mnie żeby mieć ludzi którzy  będą mnie kochać bezwarunkowo.
Wiem, że to kropla w morzu info o mnie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#43 10-09-2015 22:20:04

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Coś o nas :P

Anuś
Co do Twoich punktów  ,to mam tak samo z nr: 3, 6, 8, 12, 16 ( różowe wino najlepiej! Ale ja nie mogę z alko za bardzo, bo mi bije potem) i 17.

Co do Twojego Taty ,to rozumiem Twój ból... może nie do końca ,ale mój Tata jak już Ci pisałam ,też ma raka i jego chemioterapie i radioterapie, 4 operacje i takie tam ,totalnie mnie zmiażdżyły nie wyobrażam sobie jak dałaś rade po  odejściu Twojego Taty... Podziwiam Cię i współczuję z całego serca. Bo mój Tata wciąż jest ze mną ,ale jeśli mi go zabraknie to ja się chyba zabiję , po prostu to cierpienie mnie wykończy.  MEGA Cię przytulam.      Nie zrozumiem Cię na razie do końca w tej kwestii ,ale bardzo się staram. Biedna Anuś

Ale ale mamy siebie i damy rade ze wszystkim , wszyscy razem


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

#44 10-09-2015 22:25:57

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: Coś o nas :P

Kochana jesteś <3 I dziękuję, że jesteś i rozumiesz
Patrząc na Twoje punkty też zobaczyłam wiele podobieństw
A co do Taty to najgorsze co może się człowiekowi przytrafić, gdy ktoś kogo kochasz najbardziej umiera mówiąc, że bardzo Cię kocha i nie przestanie... Nikomu tego nie życzę.
Mam nadzieję, że Twój Tata wygra z tym kurestwem...


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#45 10-09-2015 22:38:14

 Hinata

stary motyl

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 301
Wiek: 23
Wzrost: 163
Waga: 49
BMI: 18.44
Cel: Cel:48kg,45kg,43kg,39kg,37kg

Re: Coś o nas :P

Kochana jesteś TY. Tulę Cię megaaa mocno. Mamy wiele wspólnego. Tak mi Cię szkoda słoneczko

Mam nadzieje ,że mój Tata to ogarnie, w poniedziałek jedzie do szpitala na kontrole i będą sprawdzać czy nie ma przerzutów i innych gówien.

Najgorzej jest ,gdy Tata mówi takie teksty ,,Wiesz ,że Cię Kocham wariatko.   Jak kiedyś umrę to będę Cię infiltrował z góry ,albo prędzej z dołu ,gdy będę w kotle mieszał smołe" <-- i się śmieje ,a ja się wkurzam ,bo to dla mnie nie żarty.   Albo mówię mu ,żeby szedł do szpitala na kontrole ,a on na to ,,Co mi się spieszy , jak umrę to umrę " ,albo mówi jeszcze tak ,, Wiesz córka, pierdole nie zbieram na emeryture i tak jej nie dożyję" .... Wiesz Anuś mam go ochotę wtedy tak pierdolnąć jak gada takie głupoty... Ale on to wszystko tak traktuje... żeby nie mówić lekko, to powiem ,że tak jakby to akceptował i się z tego śmieje. Ale to kurwa nie znaczy ,że ma zapominać o kontrolach w szpitalu  i o lekach itd.

Ja wiem ,że on stara się mnie pocieszyć i myśli ,że rozładowuje atmosferę takimi tekstami ,ale mnie jest wtedy bardzo przykro. Staram się postawić w jego sytuacji, ale nawet nie potrafię. Postanowiłam ,więc wierzyć ,że będzie z nim wszystko dobrze ,bo i tak nie mam innych opcji.  No cóż wariat z tego mojego Taty jak ja heh

Anuś tak mi smutno z Twojego powodu... No kurde ,bo częściowo Cię rozumiem i.. nie wiem co Ci powiedzieć ... Kocham Cię motylku... tyle mogę , pisz jak Ci będzie żle i jak Ci będzie wesoło, czyli zawsze Będę Twoim pocieszycielskim przytulaśnym głuptasem

W takim razie musisz obejrzeć NARUTO!!!!! Dużo tam dla siebie odnajdziesz pozytywnych rzeczy ^^


Wymarzona waga? Nie istnieje. Nigdy nie będzie taka jaka powinna być. Zawsze ,gdy nakreślę pewien cel i go osiągnę, pragnę uczynić więcej ,niż poprzednim razem. Obsesyjna potrzeba kontroli człowieka pogrążonego w chaosie. Jednak życie trzeba jakoś przeżyć, więc pozwolę sobie chociaż na to ,że przejdę przez to życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec