Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

#1 26-07-2010 09:21:19

kate20

stary motyl

Zarejestrowany: 26-07-2010
Posty: 267
Punktów :   

Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Witam .. jestem nowa .. interesuje mnie to jak dieta wpływa na Was.. na Wasze relacje z innymi osobami.. ? Mój problem jest taki, że gdy nie jem jestem strasznie nerwowa.. denerwuje się szybko i jestem niemia.. co ukrywac wrecz wredna. Zastanawiam się, dlaczego inni moga jesc i wygladaja szczupło a ja wciaz musze walczyc ze soba.. w takich momentach pekam i jem. Bede wdzieczna za Wasze przemyslenia. P.S. napisałam kilka słow o sobie i o swoich problemach w  Kim jesteś.. mam nadzieje na rady.


Jest 49 kg(1.06)
Cel: 43 do sierpnia!!

dam radę!

ZARCIE JEST CHUJOWE.. JAK ONO MNIE NIEUSZCZĘŚLIWIA!

Offline

#2 26-07-2010 11:21:01

Effy

weteran forum

Zarejestrowany: 1-07-2010
Posty: 2056
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

To rzecz normalna Kate.. Ja chodzę wkurzona jak osa, do wszystkich się rzucam.. Nie potrafię być spokojna.. A jak się nawpierniczam, to ojej.. aniołek
Trzeba nauczyć się panować nad gniewem niestety..

Offline

#3 26-07-2010 11:58:55

 Aya

stary motyl

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 24-07-2010
Posty: 160
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Z nerwami problemów nie mam, kiedyś przesadziłam z odchudzaniem, okres sobie poszedł w cholerę to byłam całkiem grzeczniutka o dziwo ;x Ale tym się nie sugeruj bo jestem dziwna : D


Lalalala... Love is dead...
Rip it up! Break it down! Dance!

Offline

#4 26-07-2010 12:07:37

kate20

stary motyl

Zarejestrowany: 26-07-2010
Posty: 267
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

widze, ze można róznie reagowac.. cóz.. najgorsze jest to jak dita pisała, ze jak człowiek się naje to szczesliwy jest nieziemsko poczatkowo.. a potem wyrzut sumienia jak cholerka.. nic.. ciesze się, ze do Was dołaczyłam.. widze, ze można na Was polegac...


Jest 49 kg(1.06)
Cel: 43 do sierpnia!!

dam radę!

ZARCIE JEST CHUJOWE.. JAK ONO MNIE NIEUSZCZĘŚLIWIA!

Offline

#5 26-07-2010 12:42:33

Effy

weteran forum

Zarejestrowany: 1-07-2010
Posty: 2056
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Kate, nawet nie wiesz jakie tutaj  duże wsparcie dziewczyny dają.. Sama się zdziwiłam.. Takiego kopa dostałam.. 2 kg schudłam jak nic odkąd tu jestem.. Albo inaczej.. W końcu waga mi się nie buja między 64 a 62, tylko stabilnie na 62 stoi ;D

Offline

#6 26-07-2010 12:46:01

 tinyheart

stary motyl

Zarejestrowany: 23-07-2010
Posty: 168
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Moj chlopak raczej nie narzeka na zmiany humoru... on ma ze mna najwiecej kontaktu. Ale potrzebowalam z tygodnia aby organizm skumal ze juz nie ma obzerek. Teraz to po jedzeniu jestem jak osa!


be strong be thin!

Offline

#7 26-07-2010 12:47:01

kate20

stary motyl

Zarejestrowany: 26-07-2010
Posty: 267
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

I'm really happy   bardzo dobre w chwilach zwatpienia sa lody wodne.. mam cały zamrazalik:) jeden tylko 20 do 40 kcal także warto siegnac po nie.. mysle


Jest 49 kg(1.06)
Cel: 43 do sierpnia!!

dam radę!

ZARCIE JEST CHUJOWE.. JAK ONO MNIE NIEUSZCZĘŚLIWIA!

Offline

#8 26-07-2010 12:47:52

 lena1546

stary motyl

4372720
Skąd: Rzeszów, woj.podkarpackie
Zarejestrowany: 15-07-2010
Posty: 352
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Powiem tak, kiedy ważyłam się kilkanaście razy dziennie i kiedy zobaczyłam, że waga drgnęła choćby troszkę w górę była wściekła jak osa, niemiła, opryskliwa. Nie ważę się od tygodnia, mało jem i moje samopoczucie jest super, tzn. nie jestem aż tak wściekła i nie wyżywam się na innych za moje niepowodzenia:)


zakradam się czasem
okruszkami palców
stąpając po grubej posadzce
zaczepiam językiem o musztardę
zapach czekolady wdycham
aż przeniknie skórę
usta maczam w miodzie
odchodzę
myślą błogą nasycona
że dziś nie zgrzeszyłam

Offline

#9 26-07-2010 13:03:12

kate20

stary motyl

Zarejestrowany: 26-07-2010
Posty: 267
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

O Lenka dobry pomysł bo ja się waże kilka razy dziennie takze dam sobie spokój na jakis czas chyba.. najgorze u mnie jest to, ze narzeczony jak widzi że nie jem z nim obiadu czy kolacji to ma do mnie pretensje, ze po co to robie kiedys siedziałam z nim wieczorami i jedliśmy chipsy i ciastka.. i wtedy mu to odpowiadało.. a ja nie chce do tego wracac.. robie to dla siebie aby poczuc się szcześliwa..


Jest 49 kg(1.06)
Cel: 43 do sierpnia!!

dam radę!

ZARCIE JEST CHUJOWE.. JAK ONO MNIE NIEUSZCZĘŚLIWIA!

Offline

#10 26-07-2010 13:54:59

 Aya

stary motyl

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 24-07-2010
Posty: 160
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

ja ważę się raz dziennie i najczęściej albo stoi 2 dni i daję sobie ćwiczeniowy wycisk, albo spada codziennie i jestem w euforii ^,^


Lalalala... Love is dead...
Rip it up! Break it down! Dance!

Offline

#11 12-08-2010 15:27:25

 Summer time

stary motyl

Skąd: gdzieś w Polsce
Zarejestrowany: 9-08-2010
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

ja zwykle jak byłam na diecie albo jak widziałam jak inni jedzą a ja nie mogę to chodziłam strasznie zła. raz byłam wkurzona innym razem wpadałam w mega doły typu brak chęci do życia, brak ochoty na cokolwiek, wszystko widziane w czarnych barwach. w końcu mój chłopak zaczął się pokapowywać że te zmiany nastroju mają coś wspólnego z odchudzaniem i zaczęło się robić nie miło. usłyszałam że albo będę normalnie jadła albo z nami koniec:/ kazał mi wybrać a taki wybór nie wchodzi w grę. teraz na szczęście nauczyłam się panować nad zmiennymi nastrojami i można powiedzieć że wilk syty i owca cała;)


...bo nie wolno mi chcieć...

wiek:19 lat
wzrost:170 cm
kiedyś: 56 kg
teraz: 47-48 kg
cel:45 kg

Offline

#12 13-08-2010 17:56:40

kate20

stary motyl

Zarejestrowany: 26-07-2010
Posty: 267
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Pomału udaje mi się i potrafie kontrolowac jedzenie takze obnizenie nastroju już nie wystepuje tak czesto.


Jest 49 kg(1.06)
Cel: 43 do sierpnia!!

dam radę!

ZARCIE JEST CHUJOWE.. JAK ONO MNIE NIEUSZCZĘŚLIWIA!

Offline

#13 13-08-2010 21:47:50

DEADxDOLLY

Gość

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

A ja mam pytanie.
Czy któraś z Was stosowała South Beach?
Nie chcę jeść, ale przy rodzinie nie ma się wyboru,
pomyślałam więc, że może mogłabym udać, że jestem
na takiej diecie, i gdy już naprawdę nie będzie
można nie zjeść, to pozwalałabym sobie tylko
na rośliny strączkowe i niektóre dozwolone
warzywa + jakieś chude mięso, jeśli chodziłoby
o obiad. Dlatego interesują mnie efekty, bo jeśli
będę tak się odżywiała, to siłą rzeczy jedną nogą
będę na "terytorium" tej diety.

xx

#14 13-08-2010 22:33:44

Berenike

Gość

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Dieta plaż południowych rzeczywiście działa.
Trzeba się do niej jednak stosować bez odstępstw. No i efekty są widoczne po stosunkowo długim czasie (szczególnie w porównaniu z ABC ).
Wypróbowana

Mam gdzieś dobrą niskokaloryczną dietę na takie sytuacje(proteinowa? Nie pamiętam nazwy :c wzięta z jakiejś gazetki z dietami)
Wygląda mniej więcej tak: śniadanie - kawa, obiad - befsztyk, kolacja - sałata z cytryną. Gdzieś tam przewijają się też raz na jakiś czas 'małe jabłko' czy 'mała pomarańcz'. Poszukam dziś tej gazetki i postaram się jak najszybciej umieścić.

#15 14-08-2010 09:15:30

stokrotka

Administrator

Zarejestrowany: 9-08-2010
Posty: 8884
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Tey starsynie nerwowa jestem. Pzskuj i opierdalam, ywasycya mojemu si dostaje przeważnie za nic. Czasem nic nie zrobi, nawet nie powie a we mnie aż się gotuję. No i niestety odbija się to na kłótniach


Mogę wszystko
Byłam grubą świnią
jest ?? kg
będzie 45 kg

80 x 64 x 94

Nie ma. Słyszysz, jak mrocznie to brzmi? Nie ma mnie we mnie, poza mną i obok. Nie drżę, nie oddycham, serca nie znam, nie dotykam niczego, nie dotyka mnie nic. Światło zgasło, gęsia skórka zjadła ciało. Zimno.

Offline

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl wodomierze wrocław