Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

#16 14-08-2010 18:23:05

 AnneMarie

weteran forum

Skąd: Utopia
Zarejestrowany: 3-08-2010
Posty: 1484
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

ja nerwowa jestem nawet jak jem ; p ale ja jestem dziwna. nerwy mi puszczają zawsze, a jak nie jem to już szczególnie, nie mówią o zmęczeniu czy jak jest tak gorąco jak teraz to nie można ze mną wytrzymać. Czasem myślę, że ludzie wzrokiem mnie zabiją. Jak mam chwile zwątpienia to najczęściej płaczę - pomaga. A w bardzo dramatycznych chwilach się obżeram - pomaga, ale na bardzo krótko, bo potem dostaję wyrzutów sumienia.


żyj na krawędzi śmierci ...

Było: 73 kg
Jest:
* cel: 39 kg

No one ever told me I was pretty when I was a little girl. All little girls should be told they're pretty, even if they aren't.

Offline

#17 20-08-2010 09:12:50

 Twiggy

jestem gąsienicą

25729564
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 17-08-2010
Posty: 66
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Ja też, kiedy jestem na diecie, rzadziej się uśmiecham. Wpadam w taki mały dołek. A kiedy rzucę się na jedzenie przez chwilę jest okey, a zaraz potem gorzej niż przed napadem, bo czuję, że nie jestem nic warta i ulegam pokusom...


Pro-ana - Jest to styl życia, który traktuje anoreksję i inne zaburzenia odżywiania nie jako chorobę,
lecz jako alternatywny sposób odchudzania będący po części świadomym wyborem.

56 55 [54,7]... 40

cel 1. 50kg
cel 2. 40kg

Offline

#18 5-11-2010 12:34:31

Circle

Gość

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Ja wogóle zrezygnowałam z wagi w domu bo stawałam na niej kilka razy dziennie.... Ważę się gdy jestem u mamy bo wtedy po tygodniu, dwóch widać rezultaty )

Mam nadzieję że dziś też je zobaczę )

Jestem rozkojarzona.... czasem naprawdę nieogarniam!

No i wściekam się o wszystko i na wszystkich.... Staram się nad sobą panować ale nie zawsze wychodzi.



No i to cholerne zimno....

#19 5-11-2010 14:40:35

Sharp

Gość

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Ja też coś dodam...

Kiedy jestem na diecie, nie jem, jestem ogromnie szczęśliwa! Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Czuję się lekko, lepiej, inaczej. Im dłużej nic nie jem, tym lepiej się czuję. Kiedy patrzę się jak inni jedzą, zastanawiam się, jak mogą żyć z wyrzutami sumienia, po Marsie czy Leysach....
Czasami, jak patrzę na osoby puszyste, uśmiechnięte, mam mieszane uczucia... z jednej strony zazdroszczę, że siebie tolerują i dobrze się czują w swoim ciele. Z drugiej strony nie chciałabym wyglądać tak jak oni.

#20 5-11-2010 17:03:26

 foxyfoxy

stary motyl

11793222
Skąd: na dolnym śląsku :)
Zarejestrowany: 12-06-2010
Posty: 226
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

ja wczesniej byłam ostro nerwowa,ale teraz już się przyzwyczaiłam i staram się nad tym panować..raczej stałam się obojetna na otoczenie..i jestem strasznie skupiona na sobie 0o....uczucie pustki w brzuchu jest dla mnie błogością.No i fakt,często mnie posądzają o depreche bo rzadko się uśmiecham.


Hunger hurts, but starving works.

5 II 2011 - max 42 kg

Offline

#21 17-11-2010 19:01:08

 Tsunehito

weteran forum

24417528
Zarejestrowany: 15-11-2010
Posty: 1562
Punktów :   

Re: Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Ja uczę się wtedy dobrze i wszystko tylko jestem taka dziwnie spokojna
a jak ktoś mnie wkurzy potrafię być okropna... xD hehe No i rzadko się uśmiecham prawie wogóle więc sądzą że jestem smutasem

Ostatnio edytowany przez Tsunehito (17-11-2010 19:02:04)


55kg/170cm
Let's swim in sunshine! Yeah baby you rock me!

Offline

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Jak dieta wpływa na Waszą psychikę i naukę?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl redmachines żłobek sosnowiec wniosek do komornika warszawa