Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 24-04-2017 01:31:15

tonapewnojestemja

Gość

Proszę o pomoc

Cześć
Mam 16 lat, rocznikowo 17
4 lata temu zdiagnozowano u mnie anoreksję bulimiczną
Nigdy nie miałam jakiejś dramatycznej wagi, najniższa to ok. 42 kg (przy 165 cm wzrostu)
Przytyłam
2 lata temu
Musiałam, groził mi szpital (do teraz nie wiem dlaczego)
Aktualnie ważę ok. 55-60 (?) kg przy takim samym wzroście
Zabraniają mi się ważyć, nie mam dostępu do wagi,  jednak kombinuję jak go zdobyć
Moja idealna waga to 45 kg, chciałabym to osiągnąć, dlatego piszę tutaj do Was Motylki
Wiem, ze z waszą pomocą uda mi się to osiągnąć. Jest to moim zdaniem rozsądna waga, nie jest za mało i nie wyglądałam źle ważąc tyle. Czułam się... lepiej niż teraz, znacznie lepiej.
Dlaczego chcę wrócić do tego?
Otóż jestem borderline. Jest to zaburzenie osobowości - osobowość graniczna - stąd moja anoreksja BULIMICZNA. Jeśli się nie głodzę to obżeram i wymiotuje. Nie umiem wypośrodkować, nie chcę wypośrodkować. Chcę perfekcji. Ograniczając jedzenie czułam się coś warta. Teraz? Czuję się totalnie bezwartościowa. Chcę aby moja kontrola powróciła.
Byłam już w psychiatryku. Jednak z powodu depresji. Myślę, że moje zaburzenie osobowości (a raczej jego podejrzenie) jest powodem wszystkich innych psychicznych dolegliwości.
Nie jedząc czuję się wolna. Czuję, że jestem tym, kim jestem naprawdę.
Nigdy nie było tak, że stosowałam drastyczne głodówki. Moja dieta zawsze opierała się na 300-800 kcal. Nie chciałam przekroczyć 1000. Idealną opcją dla mnie było 500. Czułam się naprawdę dobrze.
Jeśli chodzi o ćwiczenia - jest kiepsko. Z reguły kończy się płaczem. Ale potrafię się zmotywować, jeśli chcę. Bardzo często jeżdżę na rowerze, konno.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. O pomoc w opanowaniu napadów. O pomoc w motywacji do ćwiczeń. O pomoc w wytrwaniu. Chcę być częścią Waszej rodziny już na zawsze.

#2 8-06-2023 09:44:34

roksana

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 8-06-2023
Posty: 10
Punktów :   

Re: Proszę o pomoc

Słuchaj też mam zaburzenia osodbowosci i to nie przeszkadza w diecie wypij na czczo kawe i zapal ulubiony smak elektryka liqidy sam tez beznikotynowe ewentualnie dlugi spacer z muzyką na fuuul w uszach i ci napewno minie.mż czyli mniej żreć to taki znany skrót "stosuj go w życiu

Ostatnio edytowany przez roksana (8-06-2023 09:46:52)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. liczniki na wodę wrocław