Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 24-09-2017 11:39:11

Anatta

Gość

Anatta

Witajcie.

ile masz lat - 26

stereotypowe, czyli obecna wage i wzrost - 67/167

co tutaj robisz - szukam wsparcia, ludzi, którym mogę się wygadać.

co chcesz przez nas osiagnac - równowagę psychiczną, to przede wszystkim. Logicznym też jest, że skoro tu jestem, to chcę schudnąć. Znowu i znowu. Ale wiem, ze jestem za słaba, aby zrobić to samemu.

dlaczego my i czego od nas oczekujesz? - szukam aktywnego forum. Oczekuję wsparcia za wsparcie, rozmowy za rozmowę, miłęgo spędzenia czasu.

jak dlugo chorujesz juz na anoreksje - zaczęło się jakoś 2009/2010. Stwierdziłam, że jestem grubsza niż większość koleżanek z liceum, więc trzeba coś z tym zrobić. W 2010 zaczęłam studia, było mi łatwiej żyć "po swojemu". W ciągu około 6 miesięcy schudłam z 69 do 50. I wtedy się zaczęło. Moja słaba psychika dała się ponieść. W 2011 dałam się namówić na wizytę u psychologa. Byłam na kilku wizytach, potem sama rozpoczęłam studia psychologiczne i po tym stwierdziłam, że nigdy na terapię nie wrócę. Nie, bo wiem teraz z tej drugiej strony, że to nie ma sensu. Mijały lata. Wyszłam za mąż za mężczyznę, który codziennie wspierał mnie w walce z ED. Potem zaszłam w ciążę, urodziłam dziecko. Każdego dnia od 2014 roku, kiedy wzięłam ślub, do dziś, budzę się z myślami, że tęsknię za sobą. Tęsknię za liczeniem kalorii, za katowaniem się ćwiczeniami, za łykaniem tabelek na kilogramy. Nie tęsknie za chudością, tylko za nienormalnością, która jednak dla mnie stała się normalną codziennością. I każdego dnia ta nienormalność wraca do mnie coraz silniejsza. A od kilku tygodni znowu czuję się dobrze, bo wróciła na dobre.

#2 14-03-2018 20:59:54

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Anatta

witaj,, miałam długaaa przerwę tutaj, daj znać, czy założyć konto
buziaki


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
adsion.net.pl holztreppe aus polen