Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 1-11-2017 21:32:54

ana my life

Gość

PROŚBA O PRZYJĘCIE

Nie choruje na anoreksje , choć miałam do niej "skłonności". Mam 12 lat , wzrost 165 , waga 52 , BMI:19.1
Wybrałam te forum bo podoba mi się atmosfera która tu panuje. Chciałabym schudnąć 14 kg , czyli ważyć 38 kg.
Chciałabym żebyśmy byli 2 rodziną. Po prostu tutaj są ludzie którzy mnie rozumieją , a co najważniejsze ja ich rozumiem. Oczekuje że będziemy się wspierali w trudnych chwilach i podtrzymywać na duchu. Nie będziemy rozmawiać tylko o wadze , ale też o innych rzeczach . Mój stan psychiczny nie jest zbyt dobry , bo mam obsesje na temat swoich ud. Uważam , że są za grube. I po to właśnie jest forum żebyśmy się wspierały , a nie wyzywały od "grubych świń" , że tak powiem.

#2 27-11-2017 15:27:08

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: PROŚBA O PRZYJĘCIE

za młoda jesteś


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec