Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 20-11-2016 23:44:45

 snowflake

stary motyl

Zarejestrowany: 26-10-2016
Posty: 579
Punktów :   
Wiek: 26
Wzrost: 165
Waga: 52
Cel: 42

jogurt grecki - ratunek dla brzuszka

Jakiś czas temu odkryłam fajny sposób na jedzenie (jak dla mnie ) na cały dzień w chwilach kiedy czuje sie ciężko albo boli mnie brzuch. Bardzo mi pomaga a przy okazji jest tego sporo i jest smaczne - można wybrać spośród kilku rodzajów jogurtu. Używam do tego jogurtu 0% Piątnicy bo ma dużo białka, jest gęsty i ma dodatek owoców wiec jedzenie nie smakuje jak ziemia

Składniki:
*jogurt grecki 0%;
*100-150ml wody;
*siemię lniane;
*opcjonalnie stevia;
*opcjonalnie garść owoców( najlepiej Malo kalorycznych);

Sprawa jest prosta. Zagotowuje wode w czajniku i zalewam siemię lniane. Tutaj każdy może sobie poeksperymentować z konsystencją bo gusta są różne. Generalnie jesli zamierzasz jeść to od czasu do czasu to można wrzucić tam dwie płaskie łyżki siemienia - zadziała jak oczyszczenie organizmu - ale jesli chcesz jeść to częściej polecam zmniejszyć ilość siemienia, lepiej z nim nie przesadzic i nie zaburzac pracy układu pokarmowego.
Jak juz siemię pusci śluz i sie zaparzy (jakies 2 minuty) mieszamy to z całym opakowaniem jogurtu i doprowadzamy do jednolitej konsystencji. Dla mnie jest to wystarczająco słodkie ale jak ktos woli moze dodac troche stevii czy owoców. Mnie taka ilość starcza na śniadanie, obiad i małą kolacje - dziele to na trzy części.
Sam jogurt (200g) ma 150 kcal. Razem z siemieniem wychodzi okolo 200 kcal na całość a nie ma problemu katowania sie ciaglym glodem

SMACZNEGO


Would you.. Would you live for me?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec