Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#46 3-11-2015 21:12:32

onthewaytowonderland

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Cześć motylki,
Mam 19 lat, ważę obecnie 65 kg i mam 170cm wzrostu.
W najgorszym momencie ważyłam 81kg, pragnę ważyć 54 kg..
Brak mi siły na dalszą drogę, szukam wsparcia bo w realnym świecie nie mam go z żadnej strony, tylko potępianie... niestety w mojej rodzinie większość ma wagę ponad normę, dlatego mnie nie rozumieją..spotykam się tylko z przykrymi komentarzami. Anę odkryłam przez fora internetowe, gdzie dziewczyny opowiadały o co chodzi, spodobało mi się to, że na prawdę były dla siebie wsparciem, a ana stała się dla nich przyjaciółką, która zawsze pomagała. Przez problemy z wagą miałam zaburzenia odżywiania.. tzn bulimię, lecz nikomu o tym nigdy nie powiedziałam. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Czekam na odpowiedź

#47 8-11-2015 19:33:38

bethin2002

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Cześć Mam na imię Amelia i mam 13 lat. Uczęszczam do pierwszej gimnazjum. Nie jestem anorektyczką, lecz moja waga (55 kg do 164 m) mnie przerasta. Nie mogę na siebie patrzeć Szukałam miejsca gdzie znajdę wsparcie i schudnę do mojej wymarzonej wagi: 46 kg. ile ja bym dała, żeby tyle ważyć... Pro ana jest moją jedyną nadzieją. Bardzo mi się podoba, że wszyscy się tutaj wspierają i dążą do jednego celu

Mam nadzieję, że bedę mogła tu dołączyć

#48 8-11-2015 22:21:30

enseki

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Mam na imię Asia. Interesuje się Biblią, demonologią, Japonią (tak, jestem otaku) i dużo rysuję.
Uważam, że pro ana ma sens. Chcę schudnąć, podobają mi się zdjęcia chudych dziewczyn. Chcę być jak one.
Zazdrość?
Nie wiem.
Może.
Bardziej nazwałabym to dążeniem do ideału. Mój wymarzony cel to 55kg. Ostatnio jak się ważyłam było 66kg. Mam 175cm wzrostu. Jestem wysoka i obleśnie gruba. Nie chcę być taka.
Dodam jeszcze, że lubię pisać. Zapraszam na mojego bloga: wyczytane-z-obrazu.blogspot.com. Zależy mi szczególnie, aby motylki skomentowały moje opowiadanie pt Wywiad z Aną. Interesuje mnie, czy dobrze oddałam problematykę.
No nic, nie truję więcej. Mam nadzieję, że pozwolicie mi założyć konto

#49 23-12-2015 15:33:32

MndCtrlWpn

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Witajcie.
Moja historia z Pro Aną rozpoczęła się w lipcu br. kiedy to osiągnęłam krytyczną wagę - 54 kg przy wzroście 163 cm... Końcem sierpnia zaczęłam się odchudzać. Dzięki blogom zagranicznym Pro Ana schudłam w 4 miesiące 15% swojej wagi. Teraz ważę 46 kg, do celu nie jest już tak daleko i potrzebuję Waszego wsparcia, abym wytrwała, bo miałam swoje wzloty i upadki.
Rocznik 2000.

#50 6-01-2016 19:27:52

Natalia-72kg

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Witajcie
Mam na imię Natalia mam 167 cm wzrostu, ważę około 72 kg.  Każda dieta na dłuższą metę nie dawała mi nic.  O Pro Anie dowiedziałam się przypadkowo,  cały dzień czytałam o was.  I bardzo chciałabym do was dołączyć.  Dziś zaczęłam dietę z pro aną.  Zjadłam dziś 750 kalorii.  Wiem to bardzo za dużo ale był to dla mnie duży przeskok z 2 tys kalori.  Choruje od 3 lat na depresję.  Nienawidzę swojego ciała,  każde możliwe lustro w domu zasłaniam albo odwracam się tyłem do niego.  Chciałabym do was dołączyć bo wiem że możecie mnie zrozumieć dać mi wsparcie a ja zawsze będę dla was.  Pro Ano przyjmij mnie jakomotylka.

#51 6-01-2016 20:46:46

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Nie zaczynaj z tym, jeśli nie masz ED.


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#52 14-02-2016 09:46:57

Mila

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Czesc motyle, jestem 24 dziewczyna,ktora szuka wsparcia oraz bratnich dusz, ktore rozumieja o co w tym wszystkjm chodzi. Waze obecnie 51 kg przy 164cm. Moja przygoda z ed zaczela sie w gimnazjum,kiedy z powodu osobistych zawirowan doszlam do teagicznej wagi 64kg. Wg mnie : spuchnieta swinka-tak wugladalam. Zarcie,zarcie i smutek. Podjelam walke i nabawilam sie bulimii, z ktora iporalam sie sama dopiero w liceum. Pozniej po siedemnastce zaczelam zdrowe odzywianie i jakos trwalam na poziomie 55kg i bylo mi z tym dobrze. Rok pozniej jednak zapragnelam perfekcji i schudlam do 45kg i szczerze-byl to najlepszy okres mojego zycia. Czulam sie w koncu jak motyl. Za kilka lat przyszlo na swiat moje dziecko i choc przytylam ksiazkowe kilogramy to rutyna zycia mnie dopadla i znow sie zapuscilam. Teraz startuje z waga 51kg i mam zamiar dobiec do mety,ktora pokazuje 45kg. Mam nadzieje,ze bede mogla pobiec razem z Wami , bo to nie tylko odchudzanie. Wiem,ze moze tylko wypisalam moje przeboje z kg,ale nie lubie pisac o sprawach osobistych,gdy wiem,ze moga to przeczytac ludzie spoza forum. Pragne do Was dolaczyc. K

#53 14-02-2016 20:44:23

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

stwórz osobny wątek


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

#54 22-06-2016 15:08:12

niezadowolona

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Mam 16 lat mam 170 wzrostu waze 60 kg. Jestem tu poniewaz pragne byc taka jak wy pragne byc chuda szczesliwa .chcialabym schudna i to sporo slowem byc wkoncu szczesliwa z siebie z swojego ciala.Chcialabym byscie mi pomogly stac sie jedna z was bym byla taka jak wy bym byla motylkiem chce byscie dawaly mi rad jak mam sie stac motylkiem.przez swoja wage mam bardza zla samoocene czuje sie zle ze swoim cialem nazywam je cielskiem wieloryba jest dla mnie ochydne chcialabym sie go pozby dotego sama widze ze jestem gruba ze te uda sa olbrzymie nawet jak chodze czuje gdy ten tluszcz lata czuje sie przez to nieszczesliwa dobita probowalam wielu diet cwiczen roznych  rzeczy i nie utysfakcjonowaly mnie ich skutki.dlatego prosze was o pomoc byscie pomogly mi stac sie jedna z was.prosze was pomozcie mi;(

#55 23-06-2016 16:53:07

Motyleek

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Mam 15 lat, 160 cm wzrostu, ważę 48 kg, moim wymarzonym celem jest osiągnięcie wagi 40 kg (jak na razie). Jestem cholernie gruba, moje całe ciało to jeden wielki tłuszcz. Nie mogę na siebie patrzeć, nienawidzę swojego ciała, długo się samookaleczałam. Jestem z wami Motylki .

#56 11-07-2016 11:05:24

ulisia

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Hej mam 24 l, ważę 65 kg okropność! przy wzroście 157. Kiedyś ważyłam 48 i chcę di tego wrócić.

#57 1-09-2016 23:00:08

Motylekproana

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Hej jestem tu nowa właśnie założyłam wątek w "Kim jesteś?" i tam znajduje się większość informacji o mnie. Czekam na pytania (jeśli są).

#58 22-10-2016 00:34:58

huilisti

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

dziewczyny, mój wątek pozostał bez akceptacji bądź odrzucenia. Przyjmujecie mnie?

#59 8-03-2017 15:28:11

Aureolka

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Hej motylki chciałabym do was dołączyć niestety moja waga jest straszna waże 66kg przy wzroście 164. Chciałabym schudnąć do 50kg ale narazie zdaje się to nie możliwe więc postanowiłam zacząć z Aną. Słyszałam o niej dużo i zdecydowałam że chcem do was dołączyć.

Cieplutko pozdrawiam Aureolka

#60 11-03-2017 08:39:33

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Zaloż osobny watek


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Producent szamb betonowych i innych Naprawa telefonów Kraków Cennik układanie parkietu warszawa stomatolog łódź prywatny żłobek sosnowiec