Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 10-11-2015 21:03:23

Palosdela

Gość

Prośba o przyjęcie do rodziny....

Mam 16 lat (tak wiem ile i bardzo was proszę nie oceniajcie mnie przez mój wiek) wszyscy mi mówią że mam dojrzałość 20 latki Mam 165 wzrostu i wagę 52kg, odkąd pamiętam zawsze wchodząc na wagę płakałam, zawsze marzyłam żeby waga byłam max 4 z przodu. Na forum trafiłam zupełnie przypadkiem, wpisałam chyba po prostu pro ana forum. Szukałam takiego forum już od bardzo dawna, ale nic nie wydawało mi się odpowiednie. U was wydaje mi się, że atmosfera jest cudowna, że traktujecie się jak rodzina. Wszystko zaczęło się jak miałam 14 lat, możecie powiedzieć, że zwykła gówniara no ale cóż tak było. Pamiętam, że to była wigilia rodzinna, zjechała się cała rodzina i każdy mówił "ojeej w końcu nie wyglądasz jak szkielet" "od razu pulchniejsza na twarzy" "nie ma już figury mamy" zaufajcie mi takie słowa bardzo trafiają do 14 latki. Nie wiem dlaczego zaczęłam wtedy "przygodę z głodówką" Chciałam wrócić do tego jak było, chciałam wrócić do słów rodziny "o jaka chudziutka" "piękną ma figurę" "ciało po mamie" Przez miesiąc moim jedynym posiłkiem była woda, nie chciałam nic innego, kiedy po miesiącu zobaczyłam że moje nogi są chudsze, wręcz skakałam z radości. Nie wiem dlaczego to wszystko przerwałam, wróciłam do takich nóg jakie miałam w wieku 14 lat, a nawet nie wiem czy nie grubszych. Jeżeli tylko daje rade, ćwiczę, żeby było lepiej. Jedyne o czym marze na tą chwilę to żeby być po prostu chudą. Niczego tak bardzo nie pragnę, kiedy nie jem przez cały dzień czuje ogromną satysfakcje, że mi się udało. Bardzo często po głodówkach mam napady głodu, wtedy wręcz rzucam się na jedzenie, cokolwiek jest w lodówce od razu wędruję do moich ust. Szukam osób które zrozumieją moje problemy, mam nadzieję że jest tu ktoś taki. Czekam na waszą decyzję, jeżeli macie jakieś pytania, z przyjemnością odpowiem.

#2 10-11-2015 22:21:10

sali

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Tak Ciebie rozumiem.. U mnie zaczęło się trochę inaczej, ale powiem Ci że z perspektywy czasu jest lepiej jak się je "normalniej" a nie nie je w ogóle... Ja miałam tak, że własnie jak zaczęłam jeść normalniej i nie mysleć zbytnio o jedzeniu to schudłam... Bo miałam napady, własnie przez niejedzenie ostre...

#3 11-11-2015 11:37:03

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Dziękuję, że ktoś się zainteresował. Powiem Ci szczerze, że takich rzeczy też próbowałam nie chciałam od razu zaczynać od głodówek, niestety mimo ćwiczeń i jedzenia tak jak to ujęłaś "normalnie" nic mi nie dawało, waga ani drgnęło, ciało takie samo, więc.... sama rozumiesz

#4 11-11-2015 19:10:03

sali

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Mi po tych okropnych napadach jedzenie "normalniej" pomogło. Jednak często dalej mam napady.. Ale nie aż takie. I waga już spadła, szczupła nie jestem.. Ale jak o tym nie myslę to jest ok. Jeszcze ćwiczyć trzeba zacząć i będzie dobrze! A czasem lepiej zaakceptować siebie, niż ślepo podążać w stronę choroby...

#5 11-11-2015 19:41:31

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Powiem Ci jeżeli udałoby mi się zaakceptować siebie to byłoby dobrze, niestety nie jestem w stanie. Patrząc w lustro widze sam tłuszcz. Czekam teraz na decyzje administratorek.

#6 11-11-2015 19:41:39

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Powiem Ci jeżeli udałoby mi się zaakceptować siebie to byłoby dobrze, niestety nie jestem w stanie. Patrząc w lustro widze sam tłuszcz. Czekam teraz na decyzje administratorek.

#7 12-11-2015 10:21:30

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Strasznie przykre, jak ludzie w nieświadomy sposób potrafią kogoś wpedzic w kompleksy.
Jak rodzina widzi to Twoje odchudzanie?


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#8 12-11-2015 13:59:07

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Dokładnie, rodzina mówiła to "w szczęściu" a we mnie trafiło do teraz.
Rodzina tego nie widzi, a jeżeli już muszę z nimi coś zjeść to zazwyczaj wtedy to chowam, raczej nie wymiotuje chociaż też się to zdarzało..

#9 12-11-2015 18:58:51

 Justa92

weteran forum

Zarejestrowany: 18-02-2015
Posty: 1038
Punktów :   
Wiek: 22
Wzrost: 175
Waga: 43

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Palosdela, ja jestem na tak :-) mysle, ze to odpowiednie miejsce, tutaj dostaniesz wsparcie.

Offline

#10 12-11-2015 19:28:00

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Jeżeli moge jeszcze cos dopisać to wlasnie popłakałam sie w przymierzalni przymierzając większy rożnie spodni niz zwykle, wiec naprawdę licze na wasze wsparcie...

#11 16-11-2015 21:19:05

sali

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Ja bym Ci mogła dać namiar na inne forum, gdzie nie liczą się same kości i nie ma gadania, że ana to coś pięknego i tak dalej... Tam dziewczyny, zresztą nie tylko dziewczyny, zmagają się z chorobą i nie namawiają do niejedzenia, wręcz przeciwnie. Pilnują, troszczą się, żeby przynajmniej coś jadły.

Co do rozmiaru spodni.. Często bywają zaniżone/zawyżone niestety..

#12 17-11-2015 22:12:35

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Jeżeli mozesz to poproszę o namiar zobacze jak tam to wyglada, moze to bedzie lepsze wejście, ale jednak wciąż czekam na odpowiedz od dziewczyn z tego forum, ale i tak dziękuje ze o mnie pomyślałaś.

#13 27-11-2015 13:47:11

sali

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

tylko nie wiem w jaki sposób Ci podać, bo tutaj linku nie wstawię.

#14 28-11-2015 23:04:13

Palosdela

Gość

Re: Prośba o przyjęcie do rodziny....

Masz może gg?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Innkvartering Malta Ferienwohnung Amethyst układanie parkietu warszawa stomatolog łódź prywatny żłobek sosnowiec