Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 2-08-2015 22:11:33

yellyple

Gość

Od bulimii do anoreksji

Hej!
Chciałabym do was dołączyć, od 5 lat zmagam się z bulimią, chciałabym aby usunęła się w cień i zrobiła miejsce dla najlepszej przyjaciółki Any. Kilka razy udało mi się porządnie schudnąć, oczywiście nie na tyle bym była zadowolona, ale waga schodziła do 56kg przy wzroście 175cm. Niestety teraz jest gorzej. Potrzebuję wsparcia i pomocy, sama też chętnie go udzielę. Potrafię zmusić się do wielu rzeczy, by dążyć do ideału jakim jest chuda sylwetka. Dajcie mi szansę wejść w wasze grono, a postaram się wnieść nieco pozytywnej energii i siły do zmagań z każdym mg sadła. Co mam zrobić by móc się zarejestrować?

#2 5-08-2015 19:40:56

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Od bulimii do anoreksji

hej

ile masz lat ?


co było hmm no jakby powodem bulimii?
czy masz tak, ze okresy bulimiczne przeplatają się z ostra dieta lub twój dzień wygląda tak, ze starasz się mało dietetycznie jest , a w ciągu dnia pojawiają się kompulsy ?


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec