Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 22-02-2015 19:53:25

balbina

Gość

z prośbą o szansę

Wiek Mam 21 lat, rocznikowo 22, ale jestem już na tym etapie że wolę sobie odejmować lat niż dodawać.
Aktualna waga Aż wstyd przyznać, ale 56 kg.
Najniższa waga 46 kg.
Najwyższa waga 60 kg.
Waga docelowa 40 kg.
Wzrost 166 cm
Od kiedy? Jako początek uznaję datę 24.02.2013. To jest oficjalna data. Bo przez lata stopniowo się to rodziło. Moje oczekiwania, głupie i dość niewinne, były takie, że schudnę sobie poprzez niekonwencjonalne diety, a po osiągnięciu wagi docelowej, jak gdyby nigdy nic, 'wyjdę z diety'. W rzeczywistości trochę inaczej się to potoczyło, narobiłam sobie w życiu gnoju, straciłam wiarę w siebie, przestałam być konsekwentna- a czułam kiedyś że silna wola i samozaparcie to moje największe atuty.
Dieta Przez ostatnie półtora roku były to naprzemienne głodówki i napady. Wyniszczyłam organizm od środka, metabolizm osłabł, straciłam połowę włosów, piękne paznokcie i popsuła mi się cera. No i suma summarum to przytyłam dość sporo. Z racji tego, że mam znowu dużo do zrzucenia- planuję dietę 700 kcal. O zgrozo, według mnie to duuuużo, od kilku dni kurczowo trzymam się 700-tki. Po ostatnich napadach myślę, że spokojnie coś schudnę jedząc tyle. Marzy mi się zejść do 300 kcal, ale uznałam że to wymarzone 300 to będzie nagroda za wytrwałość
Z ćwiczeń szczerze kocham bieganie, basen i Mel b (zwłaszcza na pośladki). Czasami dla urozmaicenia zrobię Chodakowską- Skalpel.
Dlaczego tutaj? Wydaje się, że forum jest kameralne- jest stała ekipa, która jednak się rozrasta. W zasadzie tego potrzebuję- być w ekipie, nie czuć się przy tym inna ani gorsza. Jeśli komuś pomogę przy okazji to jeszcze lepiej! ;-) A ja nie chce z tym wszystkim zostać sama, nie ruszę z miejsca wtedy. Same pewnie wiecie, że na znajomych nie ma co liczyć w tej kwestii.
Przyznam z góry. Byłam na prawie każdym forum, adresów już nie jestem nawet w stanie podać. Odchodziłam bo: był widoczny podział na nowe i stare użytkowniczki (nowe były kompletnie pozostawiane same sobie), był burdel związany z użytkowniczkami, ciągle ktoś przychodził i odchodził, prywatność nie była zachowana, towarzystwo na forum mi nie odpowiadało, kult wokół jednej użytkowniczki też spotkałam albo po prostu forum padło. Szukam ideału w tej kwestii.
Zainteresowania Literatura, dla książek mogę się odciąg od społeczeństwa, jak mam krótkie paznokcie to gram na gitarze, jak mam długie to się nie da dociskać strun. Trochę typowo w przypadku ED- uwielbiam gotować, dodatkowo jestem uzależniona od słuchawek a raczej od dźwięków z nich wychodzących, poza tym programowanie neurolingwistyczne i coaching. Marzę o podróżach. Ach, no i tańczę salsę. W życiu dopiero poszukuję 'tego czegoś'. Byłam już totalnym humanem i biol-chemem. Studiuję fizjoterapię na ŚUM i właśnie powinnam pisać licencjata! Od października chcę spróbować z innym kierunkiem.

#2 23-02-2015 11:58:47

 Emi

Administrator

Zarejestrowany: 18-10-2013
Posty: 1085
Punktów :   

Re: z prośbą o szansę

Jestem jak najbardziej za! I to z dużym uśmiechem i dozą sympatii, bo dawno nikt nie opowiedział o sobie tak kompletnie, że pozbawił mnie szansy na zadanie standardowego bloczku pytań. A jeśli chodzi o forum idealne - było zupełnie takie jak piszesz, ale przeżywamy chwilowy przestój (zdarzyło się ich kilka przez ostatnich parę lat, ale z doświadczenia wiem, że to chwilowe). Trzeba liczyć się z tym, że przez najbliższych parę dni/ tygodni aktywnych będzie garstka osób. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza. Poczekamy na głos reszty i - oby - do zobaczenia po drugiej stronie.

Offline

#3 23-02-2015 12:23:43

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10483
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: z prośbą o szansę

jestem za !!


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#4 23-02-2015 22:44:12

 kokochanel

jestem gąsienicą

3307175
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 12-06-2014
Posty: 109
Punktów :   
Wiek: 20
Wzrost: 166
Waga: 45
BMI: 16.33

Re: z prośbą o szansę

Ja chyba też jestem za...


"There's no person as beautiful as a person who dreams."

Offline

#5 24-02-2015 12:19:21

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: z prośbą o szansę

i ja tez wiec zakładam

Sprawdź pocztę 


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VĂ˝robce betonovĂ˝ch septikĹŻ StrĂĄĹž nad NeŞårkou redmachines żłobek sosnowiec wniosek do komornika warszawa