Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 13-01-2015 19:19:47

crassitudine

Gość

droga do szczęśćia

Siemanko,
Niedługo będę miała 18 lat, a juz od przedszkola byłam gruba. Mam 170 wzrostu, najwięcej ważyłam 77 kilo. Obecnie udało mi się zrzucić 10 kilo, ale to o wiele za mało. Wciąż czuje się źle i nie mogę na siebie patrzeć. W tym roku w chciałabym wyjść na plaże i nie wstydzić się, po prostu chciałabym być piękna. Ale brakuje mi motywacji już powoli, a chce mieć jej jak najwięcej.
Już zaczęłam okłamywac nawet najbliżsyzch przyjeciół ile jem, ale oni tez mnie okłamują mówiąc że jestem chuda.
Od 5-ciu dni jestem na głodówce.

Interesuję się historią, polityką. Jestem w liceum , nie mam żadnych szczególnych uzdolnień.

Chciałabym dołączyć do Was, bo wiem że mi pomożecie osiągnać cel, bo w końcu uwierzyłam że mogę.

#2 14-01-2015 11:22:55

 Emi

Administrator

Zarejestrowany: 18-10-2013
Posty: 1085
Punktów :   

Re: droga do szczęśćia

Hej.
Na początek zadam Ci kilka kontrolnch pytać, ale generalnie raczej jestem za.
Masz określony wagowy cel? Kiedy go osiągniesz, czy chciałabyś nadal ingerować w swoje ciało?  Ćwiczysz albo masz w planach to robić? Czym jest dla Ciebie "pro-ana"? Ma być tylko pomocą w zrzuceniu wagi, czy może czynnikiem mającym wpłynąć na zmianę życia/ trybu życia w ogóle? Jak wygląda Twoja zwyczajowa dieta? Jesz jak najmniej, masz określony bilans kaloryczny, a może starasz się to różnicować?
Proszę o jak najszybszą odpowiedź, tym czasem poczekamy na opinię innych.

P. s Dobra rada - nie przeciągaj głodówki, wyjdź z niej do jakiejś racjonalnej liczby kalorii. Przy wysokiej wadze niskie i jednolite bilanse są niewskazane, w końcu Twój metabolizm zatrzyma się w miejscu i nie będziesz mogła ruszyć ani kilograma w dół.

Offline

#3 14-01-2015 22:10:07

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: droga do szczęśćia

ja czekam na odpowiedż na pytania zadane przez emi


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#4 15-01-2015 19:59:25

inah

weteran forum

Zarejestrowany: 14-11-2011
Posty: 2531
Punktów :   
Wzrost: 169 cm

Re: droga do szczęśćia

ja tez, opowiedz trochę wiecej


Zjadam siebie kawałek po kawałku. Jestem swoją własną ofiarą.

Offline

#5 19-01-2015 12:55:46

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10499
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: droga do szczęśćia

jak wyzej, jestem za ale odpowiedz na pytania Emi.
Jeśli sie dostaniesz wiedz ze trzeba byc tu aktywnym )


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik