Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 11-11-2014 23:59:51

Beauty&theStag

Gość

cześć .

Cześć, mam 20 lat, 162 wzrostu i ważę zdecydowanie za dużo bo 61 kg.
Nie wiem czy przyjmujecie osoby z tak masakrycznie wysokim BMI ale może jest dla mnie jakaś nadzieja :>. Moja najwyższa waga - 65 kg, najniższa 47 kg, ale jeszcze w czerwcu ważyłam nie tak tragicznie bo 55 kg. Szukam forum, bo wiem, że jest to w zasadziej najlepsza rzecz jaką teraz mogę zrobić. Chcę znaleźć tą samą siłę, która przed wakacjami pozowliła mi zejść z mojej najwyższej wagi do takiej, która była już jakimś sensownym początkiem. Jestem perfekcjonistką ( pewnie jak większość z was tutaj ) i mam mocną motywacją bo nie mogę na siebie patrzeć, ale wiem, że takie forum mocno mi pomoże. Potrzebuję miejsca, w którym będę mogła wszystko opisywać, notować, systematyzować, takiego gdzie ktoś będzie widział ile chudnę, czy w ogóle i czy np nie jem za dużo węglowodanów.

Ogólnie moja przygoda z odchudzaniem jest już bardzo bardzo długa, w gimnazjum w zasadzie wpadłam dość mocno, mogłabym to nawet nazwać anoreksją, ale potem sie załamałam i kompletnie się rozlazłam w liceum. Do najniższej wagi wrócilam pod koniec liceum kiedy rozstałam się z moim chłopakiem i w zasadzie o mało przez to nie umarłam. Jadłowstręt i obawa przed tyciem przyszły do mnie naturalnie, jakby wiedziały, że idę w kierunku autodestrukcji. Potem kompletnie się rozlazłam i nienawidzę się za to.

W czerwcu zaczęłam na nową z pro aną i bardzo bardzo spodobało mi się dążenie do perfekcji  ale za szybko przestałam i część kg wróciło, byłam jeszcze zbyt beznadziejna. Teraz kiedy już wiem do czego jestem zdolna i jak to zrobić chcę uzyskać wymarzoną wagę ( wreszcie ), mój pierwszy cel - 52 kg, drugi 49. Chcę być perfekcyjna, chuda, chcę płaskiego brzucha, ładnych, kościstych pleców i wąskich nadgarstków, szczupłych ud. Chce móc na siebie patrzeć w lustrze i nie chcę już więcej katować swojego ciała obrzydliwym, niezdrowym jedzeniem i napadami podjadania o bezsensownie późnej porze. Trochę się rozpisałam i nie wiem czy znajdziecie w tym jakiś sens, albo coś wartościowego ale taka jestem i jedyne co mogę zrobić to obiecać wam, że będę się udzielać, bo taka jest główna zasada tego forum, i jednocześnie moja ambicja.

#2 12-11-2014 22:20:59

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: cześć .

Witam!
Co na to rodzina? Pomaga Ci? Ja jestem na tak


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#3 12-11-2014 23:52:00

Beauty&theStag

Gość

Re: cześć .

Mieszkam tylko z mamą, ogólnie ona średnio ogarnia takie rzeczy, nawet kiedy w gimnazjum przed długi czas nie jadłam prawie nic i traciłam przytomność nie reagowała. Teraz kiedy jestem starsza mam wrażenie, że ona też by chciała, żebym się ogarneła i schudła. Myślę, że chciałaby mnieć piękną, szczupłą córkę. Jeden z moich dużo starszych braci ma sporą nadwagę więc go to nie dotyka, ale drugi jest bardzo szczupły, jego żona i dzieci też i czuję, że jakby traktują mnie gorzej przez moją wagę, śmieszki itd. Bardzo bym chciała, żeby pewnego dnia żałowali, że nazwali mnie grubą.

#4 15-11-2014 11:30:11

Beauty&theStag

Gość

Re: cześć .

hejjjjj to mam szansę, żeby dołączyć?  bardzo was potrzebuje

#5 15-11-2014 21:53:41

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: cześć .

zakładam
spawdz maila


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#6 15-11-2014 22:53:36

inah

weteran forum

Zarejestrowany: 14-11-2011
Posty: 2531
Punktów :   
Wzrost: 169 cm

Re: cześć .

juz po czasie, ale jestem na TAK. Czesc Twoich wypowiedzi jakbys wyjeła mi z ust


Zjadam siebie kawałek po kawałku. Jestem swoją własną ofiarą.

Offline

#7 16-11-2014 10:34:22

stokrotka

Administrator

Zarejestrowany: 9-08-2010
Posty: 8884
Punktów :   

Re: cześć .

Ja tez.
Witam


Mogę wszystko
Byłam grubą świnią
jest ?? kg
będzie 45 kg

80 x 64 x 94

Nie ma. Słyszysz, jak mrocznie to brzmi? Nie ma mnie we mnie, poza mną i obok. Nie drżę, nie oddycham, serca nie znam, nie dotykam niczego, nie dotyka mnie nic. Światło zgasło, gęsia skórka zjadła ciało. Zimno.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky LysĂĄ nad Labem studio kopiowania ślask weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec