Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 29-08-2014 23:35:17

Ava

Gość

Podanie o przyjęcie

Witajcie, mam siedemnaście lat. Nie mam pojęcia ile obecnie ważę, ponieważ waga mi się zepsuła, ale mierzę 1,70 m. Na pytanie co tutaj robię odpowiem, że szukam 'rodziny', miejsca gdzie wszyscy będą mnie rozumieć, gdzie będę się czuła dobrze. Będę się starać wspierać inne motylki w każdej chwili, świecić pomocnymi radami, być z wami i przy was kiedy tego potrzebujecie. Mam nadzieję, że z waszej strony też dostanę wsparcie. Na anoreksję choruję od trzech lat, były momenty, kiedy chciałam zwyciężyć walkę z nią, ale poległam. Uczę się z nią żyć i być szczęśliwa nawet w trudnych chwilach.

Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej osoby.

#2 30-08-2014 09:05:17

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10483
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: Podanie o przyjęcie

Jak formalnie
Coś więcej p dietach najniższych wagach celach ???


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#3 30-08-2014 10:51:44

 Emi

Administrator

Zarejestrowany: 18-10-2013
Posty: 1085
Punktów :   

Re: Podanie o przyjęcie

Spełniasz najważniejsze kryterium i sądzę, że nie będę miała powodów żeby być przeciwko, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Ile chciałabyś ważyć, co chciałabyś osiągnąć? Masz jakieś cele związane stricte ze swoim ciałem, sylwetką, czy chcesz ważyć jak najmniej? Czym jest dla Ciebie anoreksja, czym pro-ana? Jak wygląda Twoja zwyczajowa dieta? Jesz po prostu jak najmniej, czy masz jakieś zasady, nawyki, etc.? Czym zajmujesz się na co dzień? Jak bardzo Twoja codzienna rutyna jest podporządkowana chorobie? Jak wyobrażasz sobie swoje życie za kilka lat?

Offline

#4 30-08-2014 18:15:30

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Podanie o przyjęcie

Witaj
Do tych pytań Emi dorzucę dwa: ile wazyłaś najmniej i jakie masz wsparcie ze strony rodziny?


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz