Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 1-07-2014 11:01:25

M. Amanda

Gość

}{

Witajcie, jestem Mishelle Amanda, tak się przedstawiam w internecie, raz jednym raz drugim imieniem. Mam ukończone 16 lat, w grudniu kończę 17, tak to jest być z końca roku..
Mój wzrost to 160cm, pewnie już nie urosnę jeśli wierzyć temu że od papierosów jest się wiecznie małym. Na ten moment moja waga krąży w okół 49 kg. Moja najwyższa waga to była ponad 54, a najniższa 42, jednak od przynajmniej 3 lat nie przekroczyła 50.
Jestem tutaj ponieważ zaczyna brakować mi mocy, że tak to nazwę, potrzebuję nowej energii. Chcę mieć kogoś z kim mogę się podzielić wątpliwościami jak i wiedzieć że nie zawiodę tylko i wyłącznie siebie. Jesteście drugim forum na które składam podanie, do tej pory walczyłam sama wspomagając się pingerem gdzie zgromadziła się też pewna grupa Motylków jednak nie ma tam żadnych zasad, bardzo luźna relacja, brak motywacji i wszyscy zawalają. Nie wiem czy mogę stwierdzić, że choruję na anoreksję. Nikt mi tego nie powiedział prosto w twarz, a ja czuje że nie jestem (źle to zabrzmi) godna, żeby tak powiedzieć. Jednak od 6 klasy wciąż liczę kalorie, karzę się gdy mój brzuch zaczyna się wyginać przez wstrętne masy tłuszczu który właśnie pochłonełam. Przez pewien okres czasu miałam poważny problem z bulimią.
Więcej o mnie co mogę stwierdzić..:

-Lubię opisywać swój humor momentami, doznaniami czy odczuciami np.“dzisiaj byłam kopniętym kamieniem na ulicy, niespodziewanie włączonym dzwonkiem telefonu w operze i klęknięciem przy zaręczynach.”
-Nie przeżyję dnia bez muzyki
-Lubię samotność, nie jestem jakimś tragicznym odludkiem ale gdy przydarzy mi się sposobność do spędzenia całego dnia na łące czy nad rzeką na pewno nie będzie mi się nudzić jeśli mam ze sobą paczkę papierosów.
-często wierzgają we mnie emocje których nie umiem opisać i opanowuję je spędzają godziny z ołówkiem, biegając dopóki nie padnę bądź słuchając najmocniejszej muzyki jaką mam na telefonie
-Jak to mówią "jestem duszą artystyczną" i wszystko co mnie otacza jest specyficzne. Mój pokój, mój wygląd..

Zaletą jest to, że jestem szczera, gdy trzeba też samokrytyczna i mam do siebie dystans przy ludziach.
Wadą, za dużo myślę i przejmuję nastroje innych jak gąbka.
~chudego, czekam na odpowiedź z niecierpliwością.

#2 1-07-2014 13:06:56

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: }{

Witaj
Wydajesz się być ciekawą osobą. Zdanie, ze jesteś niegodna anoreksji zabrzmiało bardzo źle. Typowa pro ana, a my nią nie jesteśmy.
Tutaj są osoby chore.
Jak się teraz odżywiasz? Masz wsparcie w rodzinie? Jaki jest Twój cel wagowy? Na czym polegają Twoje kary? Ćwiczysz? Z bulimią nadal masz problem?
Co to za forum, jeśli mogę zapytać?

Wybacz listę pytań, ale zapewne i tak padłyby ze strony innych Dziewczyn, a tak to przyspieszy Twoją rekrutację.


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#3 1-07-2014 16:24:22

M. Amanda

Gość

Re: }{

Mówiłam, że źle to zabrzmi.. Miałam na myśli, że nie mam stwierdzonej choroby, skąd nie mogę określić czy ją mam ponieważ, raz chudnę raz tyję, dawno nie miewałam nagłych spadków. Natomiast bulimię albo się ma albo nie, niestety walczyłam z nią nawet po kilkanaście razy dziennie. Już jest to znacznie rzadziej, ponieważ zdarza się sporadycznie, raz na kilka dni, na kilka tygodni..
Mój jadłospis jednego dnia wygląda do godziny 14/15 nic, ewentualnie buliony, kawy czy herbaty, woda, jeśli do końca dnia czymś się zajmę lub mam melancholijny humor to już tak pozostanie, jednak gdy trafi się gorszy dzień, brzuch przypomina o sobie cały dzień to popołudniu ląduję do niego 3 kanapeczki, zaczynając od najlżejszych rzeczy sięgając po coraz cięższe.. czekoladka, soczek.. itd.
Rodzine mam od niedawna na rozsypie, raczej jestem sobie sama, z mamą mam dobre relacje ale niestety pracuje na kilka zmian by dać radę.
Mój cel to ok 42 kilo, gdy tyle ważyłam czułam się fantastycznie, albo inny cel: by patrząc w lustro się sobie podobać..
Moje kary.. lodowaty kilkuminutowy prysznic, rozgryzanie pieprzu, czasami w najgorszych przypadkach jedzenie majonezu ale to już była tragedia..., mam też blizny, ale to chyba jak większość Motyli, jednak nie wiążę ich w 100% z odchudzaniem, mam stwierdzoną pogłębiającą się depresję i jest rozważane czy nie powinnam brać psychotropów.
Forum o którym wspominałam to motylki-pro-ana.pun.pl , kilka godzin temu dowiedziałam się, że zostałam przyjęta.

#4 1-07-2014 18:31:06

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: }{

Anoreksję faktycznie ciezko stwierdzić u siebie, bo ja długo uważałam, że za gruba jestem na taka diagnozę.
nie mam pytań, jestem na tak


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#5 1-07-2014 20:07:40

Amanda

Gość

Re: }{

Dziękuję, w takim razie czekam na ewentualne pytania od reszty bądź decyzję.

#6 3-07-2014 23:47:13

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: }{

ja też ..

czy chcesz taki login jak tu wpisała ??


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#7 10-07-2014 14:07:00

 Coldhands

Nowy użytkownik

Skąd: centrum-100lica
Zarejestrowany: 3-04-2014
Posty: 34
Punktów :   
Wiek: 21
Wzrost: 176
Waga: 54

Re: }{

Tak

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Germany OтeНи Линдау weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec