Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 23-04-2014 17:53:27

will_be_ok

Gość

Potrzebuje was

Czesc, mam nadzije, ze moja historia wam podpasuje
Mam 17 lat, wzrost 171 cm waga obecna 63, nazwyzsza 66, wymarzona 55
Odchudzam sie w sumie od kiedy pamietam ale bez efektow. Az do czasu kiedy trafilam na podobne forum. Udalo mi sie zmobilizowac i troche schudlam. Niestety musialam usunac konto, bo przyjaciolka je odkryla i zmusila do usuniecia.
Teraz jem kolo 1000-1200 kcal dziennie. Duzo cwicze. Moim problemem sa sklonnosci bulimiczne, ktore ostatnio sie nasilaja. Wymiotuje mniej wiecej raz w tygodniu. Zdarzalo mi sie zwymiotowac, znowu sie najesc i znowu zwymiotowac.  Ale nie chce tego. Chce miec w sobie tyle sily, zeby posprostu nie jesc a nie sie obzerac a potem to zwracac.
Pro ana jest dla mnie czyms w rodzaju ratunku ale tez codzeinnosci, z ktora musze sie zmagac. Z jednej strony jej nienawidze z drugiej strony kocham. Daje mi nadzieje, ze kiedys spojrze w lustro i bede szczesliwa.
Nie lubie swojego ciala. Nie lubie swoich ud. Nie kapie sie w wannie, zeby sie na siebie nie patrzec. Dlugo mi zajelo przelamanie sie zeby uzywac kremow nawilzajacych na nogi. Smarujac sie kremem czulam jak duzo jest mojego ciala.
Nie wierze w zwykle diety. Probowalam, staralam sie. Cwiczylam, nie jadalam slodyczy i nie jadlam po 19. To nie dziala. Trzeba sie pomeczyc, wytrzymac glod i zaprzyjaznic sie z coca cola zero. Zrozumialam to i dlatego potrzebuje waszej pomocy...

#2 23-04-2014 19:11:39

 Inesis

weteran forum

47379042
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-11-2013
Posty: 2240
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Wzrost: 174,4
Cel: Cel: 45 kg (BMI 14,8)

Re: Potrzebuje was

Witam Cię znasz dekalog? Stosujesz się i co o nim sądzisz?
Rodzina wie, że się odchudzasz? Pomaga Ci?
Zdarzały Ci się głodówki, jedzenie poniżej 500?
Najniższa waga wynosiła... ?
Twój cel nie jest poniżej normy, więc nie do końca rozumiem tego sposobu odchudzania. 1200 kcal, to również nie pro ana.
Zdrowa ilość, ale nie za wielka.
Zaciekawiły mnie również te "skłonności bulimiczne". Rozwiń proszę.

Ostatnio edytowany przez Inesis (23-04-2014 19:14:50)


Nic nie smakuje tak dobrze, jak satysfakcja z bycia idealną!

Offline

#3 24-04-2014 23:34:53

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Potrzebuje was

ines wystraszyła pytaniami a ja czekam na odpowiedzi


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl weekend wellness ciechocinek BoĂŽte de vitesses Smart żłobek z psychologiem sosnowiec