Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 23-06-2013 07:03:02

Transcendencja

Gość

Transcendencja

Witajcie. Szybka karta choroby:
22 lata, 167 cm, 53 kg (stan na 20.06). Odchudzanie: 3 lata. Pro-ana: 2,5 roku. Diagnoza: anoreksja bulimiczna od pół roku (przeczyszczanie, nie wymioty).
co tutaj robisz - Szukam aktywnego forum, które wesprze mnie w powrocie do chudnięcia po kilkutygodniowym epizodzie napadów spowodowany durną aluzją, że mogę spróbować wyzdrowieć, jedząc więcej. Ale im więcej jem, tym większe mam napady. Łatwiej jest mi trzymać się niskich przedziałów (aktualnie do ~500 kcal).
co chcesz przez nas osiągnąć - Chcę osiągnąć spokój wewnętrzny, piękną chudą sylwetkę, powrócić do odchudzania. To zawsze lubiłam - jeść za mało. Ale przez rodzinę miałam przez to coraz większe obawy. Ale też dzięki nim okazało się, że tylko tak żyje mi się dobrze.
dlaczego my i czego od nas oczekujesz? - forum wydaje się być aktywne w przeciwieństwie do wielu widm, a także przyjemne wzrokowo, co dla mnie jest ważne (dostaję szału patrząc na za ciemne, za jasne, zbyt pstrokate, za mało pstrokate.... zwłaszcza, jak zgubię okulary).
ogolny twoj stan umyslu tez nas interesuje - Aktualnie chyba trudno zdefiniować, co mi w głowie siedzi... jeszcze kilka dni temu była to pustka i ból. Dziś zaczyna się trzeci dzień niskiej diety (która u mnie opiera się głównie na białku - mięso, ryby, soja, jaja, warzywach, mniej owocach, czasem sokach 100%, ale raczej warzywnych niż owocowych) i dziś obudziłam się o cudownej godzinie 5:30 niezmiernie wypoczęta, radosna, wręcz w euforycznym stanie. Coraz mniej boję się napadów, bo wiem, że one przyjdą tylko, kiedy zjem za dużo. A ja nie chcę jeść za dużo, bo mi z tym źle i fizycznie, i psychicznie. Jest mi cudownie w tym, w tym teraz trwam.

#2 23-06-2013 13:34:57

stokrotka

Administrator

Zarejestrowany: 9-08-2010
Posty: 8884
Punktów :   

Re: Transcendencja

Napisz czy się zajmujesz, coś tak po prostu o sobie
i jak dieta zmieniła Twoje życie


Mogę wszystko
Byłam grubą świnią
jest ?? kg
będzie 45 kg

80 x 64 x 94

Nie ma. Słyszysz, jak mrocznie to brzmi? Nie ma mnie we mnie, poza mną i obok. Nie drżę, nie oddycham, serca nie znam, nie dotykam niczego, nie dotyka mnie nic. Światło zgasło, gęsia skórka zjadła ciało. Zimno.

Offline

#3 24-06-2013 12:10:09

Transcendencja

Gość

Re: Transcendencja

Skończyłam pierwszy stopień studiów - administracja. Wybieram się teraz na ekonomię lub bezpieczeństwo wewnętrzne. Lubię czytać książki - fantastyka, kryminał (Zafon, Brown, Krajewski), postapokalipsa (Igrzyska Śmierci, Metro). Ostatnio nałogowo oglądam seriale - komedie, kryminały, medyczne, aktualnie ciągnę Castle, Elementary i Hannibal. Lubię śpiew ptaków, zwłaszcza jak budzi mnie rano, dopóki nie przylecą gołębie - bo ten skrzek przyprawia mnie o migreny.

Dieta obróciła moje życie do góry nogami. Nigdy nie myślałam o tym co jem, jak jem, ile jem i tym sposobem doprowadziłam się do stanu granicy nadwagi... Albo już nawet nadwagi? Teraz, po kilku latach, nie umiem sobie wyobrazić takiego życia bez tej ciągłej analizy co, ile, jak, ile białka, czy nie za dużo węglowodanow, że owoc muszę zjeść rano, a na kolację jajko... Patrząc na jedzenie widzę iloscc kalorii, a nie np. pomidora. W sklepie analizuję wszystko co wezmę do ręki pod wzgędem wartości odżywczych. PRzez to wszystko zaczęłam interesować się dietetyką, te wszystkie zalezności są czasem bardzo ciekawe. Myślę, że gdyby nie moja zepsuta psychika, to z moją wiedzą łatwo by mi było chudnąć na 1500-1800 kcal. Ale psychika własnie jest tu problemem. No ale nie mam prawa nikogo winić , mam swój rozum i sama się w to wciągnęłam.

#4 26-06-2013 14:11:33

LadyTifa

Moderator

Zarejestrowany: 8-11-2010
Posty: 6689
Punktów :   

Re: Transcendencja

jak dla mnie to miejsce moze byc dla Ciebie. jestem za 


Sycę się swoim głodem

Offline

#5 26-06-2013 22:03:07

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10510
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: Transcendencja

jak najbardziej za!! liczby mamy podobne;))
bardzo dobra energia i swiadomosc!!
jak siebie widzisz za kilka miesiecy? nie chce kolejnego motylka na chwile


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#6 26-06-2013 22:20:47

Transcendencja

Gość

Re: Transcendencja

Za kilka dni, tygodni czy miesięcy widzę siebie z problemami na psychice, to przede wszystkim. Ale także coraz chudszą. Były miesiące, kiedy dopadało mnie poczucie winy, ale nawet po 6-7 nigdy nie przytyłam więcej niż 3 kg. Zatem po każdym takiem okresie wątpienia w swoją siłę +3 przychodzi okres maksymalnego wytężania sił -5 = zawsze na minusie, tendencja spadkowa. Chwalę sie za to mimo wszystko. Jesli się zdeterminuję tak na maxa i trwa to już 5-10 dni z rzędu, to może trwać kolejne 30. Najgorzej jest zacząć, ale potem idzie z górki. Skoro ciagnę juz to od 3 lat to znaczy, że nie umiem - a także nie chcę - przestać. Za bardzo to kocham.

#7 26-06-2013 22:25:53

inah

weteran forum

Zarejestrowany: 14-11-2011
Posty: 2531
Punktów :   
Wzrost: 169 cm

Re: Transcendencja

czujesz to idealnie, jesli tak mozna powiedziec.

dawaj do nas


Zjadam siebie kawałek po kawałku. Jestem swoją własną ofiarą.

Offline

#8 26-06-2013 23:35:43

Transcendencja

Gość

Re: Transcendencja

inah napisał:

dawaj do nas

to tylko czekam na odblokowanie konta ichętnie się dołączę

#9 27-06-2013 18:07:11

stokrotka

Administrator

Zarejestrowany: 9-08-2010
Posty: 8884
Punktów :   

Re: Transcendencja

Transcendencja napisał:

Patrząc na jedzenie widzę iloscc kalorii, a nie np. pomidora. W sklepie analizuję wszystko co wezmę do ręki pod wzgędem wartości odżywczych

Już Cię lubię
Musisz cierpliwie poczekać, bo adminka gdzieś się wałęsa


Mogę wszystko
Byłam grubą świnią
jest ?? kg
będzie 45 kg

80 x 64 x 94

Nie ma. Słyszysz, jak mrocznie to brzmi? Nie ma mnie we mnie, poza mną i obok. Nie drżę, nie oddycham, serca nie znam, nie dotykam niczego, nie dotyka mnie nic. Światło zgasło, gęsia skórka zjadła ciało. Zimno.

Offline

#10 1-07-2013 15:34:42

LadyTifa

Moderator

Zarejestrowany: 8-11-2010
Posty: 6689
Punktów :   

Re: Transcendencja

Sto   Medi a nie żaden wałęsa


Sycę się swoim głodem

Offline

#11 7-07-2013 21:20:49

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Transcendencja

ja rozumiem walęsanie madi bo ja sama mam tedencje do znikania, ale jestem bardzo za i ja przypilnuję oby nie odwałęsała sie od twojej rejestracj hehe


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#12 7-07-2013 23:30:57

Mulieris

Gość

Re: Transcendencja

Ja też czekam na odpowiedź

#13 9-08-2013 22:20:40

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Transcendencja

skarbie jak może tu zajrzysz i nadal chce z nami być to dawaj maila jak nie chcesz tu to napisz na moje gg36318956
kwestie techniczne związane z rejestracją już są rozwiązane więc od razu założę ci konto


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław