Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#16 1-08-2010 11:07:53

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10508
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: Motylki!

Dobrze ze postanowiłam ukrócić moją przerwe bo widzę że to jakas katastrofa!!
Prosze mnie uswiadomomic o kogo chodzi?
Pro ana nie jest na krotko to styl zycia ktory ma pewne reguly poglady zasady, daje duzo szczescia ale tez odbiera! przez Ane stajemy sie lepsze! i to nie jest odchudzanie na kilka dni!!
Szlag mnie trafił
To forum to przystan dla tych ktorzy chca wsparcia i porady czuja sie samotni i chca byc z takimi jakimi sa wiec jak ktos tu przychodzi i to niszczy to ja piperze ale no nie wiem moze niech pomysli o odejsciu?
Pozdrawiam te z was z ktorymi Ana wstaje i kladzie sie spac


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

 

#17 2-08-2010 21:27:54

 Aya

stary motyl

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 24-07-2010
Posty: 160
Punktów :   

Re: Motylki!

Tak się dzieje na wielu forach, może stąd tworzy się obowiązek pisania maili do adminów na niektórych forach.
Także jestem nowa, zanim tu trafiłam szukałam 'dobrego miejsca'. Przyznaję, że nie robię głodówek, ale tu jest kwestia zdrowotna. Ale problemy z odżywianiem mam od kilku lat. Ale jestem pro-ana, mimo, że stosuję trochę niekonwencjonalne metody dążenia do ideału. I chcę z Wami zostać, pomagać i wspierać we wszystkim, ile tylko będę w stanie.


Lalalala... Love is dead...
Rip it up! Break it down! Dance!

Offline

 

#18 6-10-2010 21:57:04

anmoderi

Gość

Re: Motylki!

Ja powiem kilka słów od siebie. Generalnie na razie mogłoby mnie tu nie być dlatego że chcę schudnąć parę kilo i ewentualnie stąd spadam. Szczerze ale nie wiem czy jak odchudzanie mnie wciągnie to zostanę tu dłużej i nie zaprzyjaźnię się z Aną na poważnie. Bo na ten okres Ana to tak koleżanka którą dopiero poznaję a to forum to miasto nowe gdzie być może a raczej na pewno zamieszkam na dłużej jak nie na stałe.

Adekwatnie to miasto nazywa się Anoreksja i ja tu się wprowadziłam

Ps może już nie dom a własne miasto na jakiejś wyspie żeby żaden rząd się nie wpierdalał.

Ostatnio edytowany przez anmoderi (6-10-2010 21:59:28)

 

#19 6-11-2010 21:54:28

 Magdallena

weteran forum

Skąd: Miasto doznań
Zarejestrowany: 21-08-2010
Posty: 1707
Punktów :   
Wzrost: 168
Waga: przeraża
Cel: Trzeba iść.

Re: Motylki!

Mloda i glupia bylam, a nie umiem usuwac postow (;

Ostatnio edytowany przez Magdallena (2-02-2014 21:04:50)


'she's made of hair and bone and little teeth
and things I cannot speak
she comes on like a crippled plaything
spine is just a string'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kobylin.zbiorniki-na-szambo.pl Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław