Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.
  • Index
  •  » Regulamin
  •  » Regulamin w wersji na serio, czyli rzeczy bardziej i mniej oczywis

#1 3-08-2010 15:46:40

'Emi

Gość

Regulamin w wersji na serio, czyli rzeczy bardziej i mniej oczywis

I. Usunięcie konta.
a) Osoby, które nie odzywają się dłużej niż 30 dni, oraz mają poniżej 100 postów zostają automatycznie usunięte.
b) W razie chwilowego odejścia, na nieokreślony odstęp czasu należy pozostawić informację w dzienniczku bądź/ i napisać do mnie,  Kitty i innych moderatorów, jeśli takowi się w przyszłości pojawią.
c) Jeśli decydujemy się odejść i jesteśmy swojego odejścia w 100% pewne, usuwamy konto/ prosimy administratora, bądź moderatorów o usunięcie.
II. Bany.
  Nie chciałam wprowadzać tego na tym forum, ale jeśli będzie trzeba, będę banować.
a) Bana można otrzymać za:
- Obrażanie innych użytkowników.
- Promowanie haseł 'anty pro-ana'. To forum dla anorektyczek, mimo to, odnoszę wrażenie, że czasem jest tu ktoś, kto tego nie widzi. (tj. także promowanie poglądów odmiennych od tych przyjętych/ powszechnych)
- Urażanie cudzego światopoglądu/ przekonań religijnych itp.
b) 'Zbanowanie' poprzedzają dwa ostrzeżenia.
c) Pierwszy ban nakładany jest na trzy dni, kolejne na jeden tydzień.
d) Pięć banów jest równoznaczne z zawieszeniem użytkownika na czas nieokreślony.
       (I to tyle. Podejrzewam, że banów nie będzie, chociaż było w przeszłości kilka(2/3) sytuacji, które na co najmniej ostrzeżenie zakrawały.)
III. Reklamy.
a) Konta reklamowe (agencje modelek, fotografowie, itp.) zostaną zawieszone na trzy dni, po czym znikną z listy użytkowników. (To nie strona dla poszukujących pracy, ale jeśli ktoś jest zainteresowany, będzie miał czas na zastanowienie się nad ofertą.)
IV. Między dietą a anoreksją.
a) Od 30.09 zostanie nałożona kontrola na rejestrujących się użytkowników. Osoby, które chcę schudnąć kilka kilo, a nie mają nic wspólnego z pro-aną, zostaną grzecznie wyproszone. Nie chcemy niszczyć niczyjego życia z powodu jego chwilowego widzi mi się, ani tym bardziej mijać się z założeniami tego forum. Istnieją inne 'dietowe' strony (z uśmiechem odsyłam do vitalii).
V. Kiedy zdrowie zaczyna być ważniejsze.
a) Jeśli ktoś jest w kryzysowej sytuacji(czyt. jego życie mówi powoli do widzenia) powinien oczekiwać pomocy innego rodzaju niż ta, którą otrzymywał wcześniej(między ideałem, a śmiercią jest cieniutka granica, niestety). Każdy o tym wie, ale dla pewności przypomnę.
VI. Udzielamy sie w sondach.

No i to na razie na tyle, nie mam czasu więcej napisać, ale zrobię to, gdy tylko znajdę chwilę po powrocie.
W razie sugestii, pomysłów, czy wątpliwości piszcie.

 
  • Index
  •  » Regulamin
  •  » Regulamin w wersji na serio, czyli rzeczy bardziej i mniej oczywis

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna redmachines żłobek sosnowiec wniosek do komornika warszawa