Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 19-10-2010 14:14:33

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

ana na zawsze ??

tak jak w temacie....
myślicie, ze będziecie z ana juz zawsze ????
nawet jak osiągniecie cel, nadal będziecie pro ?? liczyć , kcal ćwiczyć ograniczać sie itd .....?
zastanawiałyście sie juz kiedyś jak będzie wyglądało wasze życie, jedzenie i w ogóle wszystko gdy osiągniecie cel ...??

ja juz przeżyłam moje wielkie głodówki, anorektyczne wzloty...... które wiadomo jak sie skończyły
ale zawsze chce być pro ana...tak mi podpowiada sece
nie mogłabym stracić kontroli nad jedzenie, przestać liczyć kcal itd....


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#2 19-10-2010 14:59:41

 00maggie00

stary motyl

Skąd: SOMEWHERE
Zarejestrowany: 18-10-2010
Posty: 314
Punktów :   

Re: ana na zawsze ??

Tez cały czas o tym myślę, ale wolę nic nie planować bo nie chce by się coś popsuło w moich planach. Pragnę tego gdy w końcu zobaczę się w wymarzonej wadze:Da to przyjdzie na pewno!!! będę chciała to dalej kontynuować!!!myślę że do tego czasu zaniknie jakakolwiek chęć ewentualnych , niekontrolowanych napadów głodu na zawsze i będzie już zawsze łatwo i po swojemu kontrolować siebie.Czekam na te dni wraz ze wszystkimi motylkami!!!powodzenia kochane:*


"To the world You may be one person, but to one person You may be the world"
                         .....:::nothing tastes better than leanness:::....
___________________
68 kg again!!!!  nie łam się , nie poddawaj , nie jedz , wymagaj!!!!!!

Offline

#3 26-10-2010 21:33:15

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: ana na zawsze ??

pro ana sie nigdy nie konczy. jak juz w nia wejdziesz nie uciekniesz. mozesz ja zatajac, mozesz ja malowac jak chcesz, ale ona nigdy nie zniknie. jezeli bedziesz z nia walczyc przegrasz. nie da sie no takze mnie ta mysl przeraza, ale wiem, ze ana do konca. nigdy mnie nie opusci. a nawet jezeli, zatrzymam ja sila albo chociaz wspomnienie o niej w formie dwoch tatuazy, ktore lada chwila sie pojawia na moim ciele....


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#4 3-11-2010 15:51:51

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: ana na zawsze ??

medi ktoś może chcieć nam ja odebrac ale my jej nie zostawimy, zawsze będziemy walczyc prawda ??
ja juz mam jeden motylkowy tatuaż drugi w planie


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#5 4-11-2010 16:13:14

Circle

Gość

Re: ana na zawsze ??

Cholera! Raz doszłam do celu i skończyłam z aną...
Tak mi się wydawało

Ale to silniejsze odemnie....
Chcę z nią być cały czas.
To styl życia... To chęć bycia piękną... To chęć podobania się sobie... To chęć udowodnienia sobie "potrafię".
Ana wypełnia moje życie... Daje siłę i motywację.

Chcę z nią być cały czas!
A pieprzone ciastko może poczekać.... Zawsze można zjeść pół porcji... )

Jedynym moim problemem są święta.... Już się trzęsę na samą myśl....

#6 4-11-2010 16:14:40

Circle

Gość

Re: ana na zawsze ??

co ja pieprzę? Przecież można złapać 1/4 porcji!
Albo najlepiej wcale

#7 4-11-2010 17:33:53

ladyWolf

Gość

Re: ana na zawsze ??

Kiedys myslałam ze to chwilowa zabawa "ot tak zeby spadło troche z dupy" byłam pewna że gdy bede miała rodzine,  jakos sie ogarne....gówno prawda czerwonej branzoletki nie można tak poprostu zdjąc

#8 18-11-2010 12:18:19

 Tsunehito

weteran forum

24417528
Zarejestrowany: 15-11-2010
Posty: 1562
Punktów :   

Re: ana na zawsze ??

Tak ana wchodzi w krew i nazawsze pozostaje częścią nas


55kg/170cm
Let's swim in sunshine! Yeah baby you rock me!

Offline

#9 9-01-2011 16:51:12

akse93

weteran forum

Zarejestrowany: 7-09-2010
Posty: 5070
Punktów :   

Re: ana na zawsze ??

Czytałam ostatnio opinie ludzi na temat pro-ana.Stwierdzenie:brak tolerancji.
Ale nie o to chodzi. Czytałam o tym,że według niektórych pro-ana wcale nie oznacza anoreksji. Ktoś może być pro,ale może być zdrowy i to mi tak mocno zagnieździło się w pamięci i nie wiem co myśleć o sobie.
Ale wiem,że chcę liczyć kcal i nie wyobrażam sobie,żebym miała z dnia na dzień przestać.


"Do sukcesu nie ma żadnej windy,trzeba wejść po schodach"

Offline

#10 9-01-2011 17:47:27

 Porcelain Doll

weteran forum

Zarejestrowany: 13-11-2010
Posty: 1256
Punktów :   

Re: ana na zawsze ??

Ostatnio doszło do mnie, że nie chcę osiągnąć celu; chcę do niego dążyć, bo dążenie oznacza progres. Osiągnięcie celu rodzi konsternacje i pytanie: co dalej?
Dlatego teraz, zamiast ustalić sobie wagę/wymiary ostateczne, obserwuję zmiany na lepsze i dokładam sobie pomniejsze cele, a raczej umiejętności i możliwości - np. obecnie zależy mi na wypracowaniu kondycji, pozwalającej zaliczyć testy sprawnościowe w służbach mundurowych
Wiem, to na pozór nie wygląda pro-ana, ale zamiast ćwiczyć, by po prostu schudnąć, wolę ćwiczyć, by być megazajebistym komandosem Heh, żartuję Ale ćwiczenie dla schudnięcia to imo ograniczanie się i wchodzenie w ciasne ramy.
To samo z dietą. Ograniczam żarcie nie dlatego, że się odchudzam, ale dlatego, że chcę być lekka, zdrowa, sprawna i atrakcyjna


Nic nie smakuje tak dobrze jak chudość.
listopad: 47kg, grudzień: 44,7kg, styczeń: 44,2 kg, luty: 41 kg
Zawartość tłuszczu w ciele: 11,2% Ma być 8.

Zmierz swój tłuszcz!: http://www.bodyworks.pl/b-life/?p=230

Offline

#11 6-02-2011 13:21:06

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: ana na zawsze ??

wiecie zalezy co znaczy na zawsze dla niektorch konsekwencje any sa ciezkie i ich na zawsze trwa krocej niz sie wydaje


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#12 27-02-2011 20:09:55

 szarka

stary motyl

39420742
Zarejestrowany: 26-02-2011
Posty: 515
Punktów :   

Re: ana na zawsze ??

Ja kiedyś miałam ane i chcę znowu ją mieć bo wtedy byłam szczęsliwa i chuda . Chcę dążyc do perfekcji i będę całe życie z aną moę to się wydaje nie możliwe ale chcą z nią być cały czas .


Będę najchudszą suką, będę wzbudzać najpierw zachwyt, a potem potępnienie!
Osiągnę cel!!!

Offline

#13 12-10-2015 15:39:58

 Anya

weteran forum

Zarejestrowany: 6-09-2015
Posty: 1142
Punktów :   
Wiek: 28
Wzrost: 166
Waga: 44
Cel: 39

Re: ana na zawsze ??

Hm... Ja nie wiem czy byłabym w stanie rozstać się z Aną. Chyba nie. Mimo wielu komplikacji z nią związanych dzięki niej czuję się sobą i mam jakiekolwiek poczucie stabilności. Kiedy czuję się totalnie sama i poczucie beznadziei nie chce mi dać spokoju to myślę sobie, że przynajmniej mam Anę i choćby się wszystko zawaliło to to się nie zmieni.


Jeśli jesteś głodna i nie jesz - chudniesz.

Offline

#14 12-10-2015 18:35:43

 Justa92

weteran forum

Zarejestrowany: 18-02-2015
Posty: 1038
Punktów :   
Wiek: 22
Wzrost: 175
Waga: 43

Re: ana na zawsze ??

Anus, mam dokladnie to samo. Wiem, ze przez ro mam problemy ze zdrowiem i wiele innyxh rzeczy zawalam, ale normalnego zycia bez tej calej kontroli juz sobie nie wyobrazam...

Offline

#15 13-10-2015 13:25:42

Maritta90

stary motyl

49853558
Zarejestrowany: 25-09-2015
Posty: 151
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 165
Waga: obleśne 55 kg

Re: ana na zawsze ??

nie pamietam juz jak to jest nie kontrolowac sie, jesc bez wyrzutów sumienia i jeść bez wstydu przy kims. nie wyobrazam sobie zyc bez perfekcji i robic wszystko na odwal no i jak to tak bez celu?

na zawsze bo to u mnie juz jest takie naturalne


nie jesteś atrakcyjna.
nie jesteś perfekcyjna.
nigdy nie będziesz.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl wodomierze wrocław