Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 26-09-2010 07:42:58

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Co Was Wkurwia ?!

Wiem Watek uroczy jak poranny kał ale wlasnie nie wkurzyłam Grrr . . .
Natknełam Się w internecie na wywiady z modelkami . . .

Witaja sie z dziennikarka i pada pytanie
-Co jesz jaka diete stosujesz ?

co na to modelka ??

-"Oczywiscie odzywam sie zdrowo dzis przed wywiadem zjadłam słodką bułkę i kawe z cukrem "

No Kurwa !

Kto im uwiezy ze od slodkiej bulki są taki szczuple ?!

Czytam inny wywiad . . .

Co modelka zjadla na sniadanie niby??

-"Zjadlam duza Miskę owsianki z orzechami i duzego banana"

No nie jebłam , leze i poprostu umieram mozg Mnie boli od tego Kanału . . . wylaly tu cale gowno jakie mozna wylac z ust wiekszej sciemy nie czytalam . . .

A pozniej siedzi sobie taka Zosia i Asia lat 12 i to czyta i mysli Jej czemu ja nie jestem taka chudziutka a tez jem slodkie bulki bla bla bla

O jeeee robmy mlodym Kobietą gnoj z Mozgu . . .

Nie wiem czy tym modelka ktos kazal klamac , czy sa zmuszone bo presja spoleczenstwa czy to ich osobista ciemnota ale Ja tego nie kupuje !

Dobra juz Ochlonełam


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#2 26-09-2010 10:30:09

 eating-disorderr

stary motyl

Zarejestrowany: 9-09-2010
Posty: 315
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

No to jest glupie....ale wiesz mysle,ze my tez bysmy wolaly sklamac na ich miejscu.
Poza tym jak taka Anja Rubik ostatnio wygladala jak szkielecik prawie i by powiedziala
w wywiadzie ze nie je nic lub malo to by byla mega afera...a tak ma spokoj choc troche.

no ,ale mniejsza z tym moglyby mowic chociaz ze jedza salatki itp. a nie slodkie bulki

Zreszta one jedza 1 posilek w ciagu dnia a reszta to papierosy albo cos mocniejszego ;> haha


Wzrost: 170
było: 58-59kg
obecna waga: 51,5kg
cele
1) 52kg i utrzymac.
13.10.10r - 51,5kg  zaliczony.
2)50kg
3)49-48kg... zobaczymy jak będę wyglądać.
+ ćwiczenia na brzuch , chce miec lekki six pack

Offline

#3 26-09-2010 11:20:32

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

No wlasnie niech chociaz powiedza ze jedza jakąs Wase bo sorry ale w owsianki z bananami i drozdzóweczki nie uwieze

z drugiej strony sa zaszczute faktycznie bo walcza z choroba na ktora patrzy caly swiat ale ja jestem zla bo mlode dupy na to patrzą i mysla ze tak ma byc Kocham Ane ale nie zycze Jej nikomu


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#4 26-09-2010 15:35:44

pegasus

Gość

Re: Co Was Wkurwia ?!

no to by chyba do tego musiały cały czas biegać by tak wyglądać skoro jedzą takie rzeczy...

#5 26-09-2010 16:19:29

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

One musialy by chyba spac w saunie nie ograniam !! albo cicho Jedza to ale nie wspomnialy ze leca do kibla !!!


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#6 26-09-2010 21:50:41

pegasus

Gość

Re: Co Was Wkurwia ?!

hahaha dokładnie...
no,ale nie mogą powiedzieć,że nic nie jedzą bo by je zlinczowali,że demoralizują naród...

#7 26-09-2010 22:03:37

cholette

Gość

Re: Co Was Wkurwia ?!

dokładnie. poza tym z tego co wiem to modelki mają od agentów i projektantów surowy zakaz rozmawiania nt. diet i odżywiania z prasą - mają mówić, że szczupłą sylwetkę zawdzięczają genom i nic więcej wiadomo że każda się boi żeby nie podpaść.

Ostatnio edytowany przez cholette (26-09-2010 22:06:11)

#8 26-09-2010 22:32:05

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

Tez prawdaa ale Ci Agenci to Maja Nas chyba za idiotow Moze jedna na 10 osob faktycznie ma cudowne geny ale reszta hmm Ana . Bulimia , i inne jeszcze gorsze . . .


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#9 26-09-2010 22:52:57

pegasus

Gość

Re: Co Was Wkurwia ?!

Cóż,wiadomo-na jedno miejsce czeka pewnie z 15 innych dziewczyn więc nikt nie chce podpaść

#10 27-09-2010 14:30:53

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10510
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: Co Was Wkurwia ?!

zadna modelka nie powie ze nic nie je,
nie rozumiem czemu sie do Any nie przyzna
swiat mody taki jest ze tylko super chude maja szanse!!


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#11 27-09-2010 15:50:39

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

Dokladnie Ale wiesz Mari w zyciu codziennym tylko chude Maja prawo do szczescia bo Life is Brutal Proste


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#12 27-09-2010 19:48:56

pegasus

Gość

Re: Co Was Wkurwia ?!

Zresztą jak ktoś by Ci powiedział-ale jesteś chuda! to obraziłabyś się? Nie sądzę Ale jakby to było: Ale jesteś gruba! To już byś się mogła wkurzyć

#13 27-09-2010 20:52:55

 Arlise

Moderator

Skąd: Głodny Świat
Zarejestrowany: 30-05-2010
Posty: 3590
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

ciezkie Maja zycie jedza waciki i jeszcze nie wiedza juz jak sie maja tlumaczyc echhhh zycieeee



dobra ile moge ta minke wysylac echhhh DUZOOOO :

Dobra spodobal Mi sie ten Kawał

Dyskoteka ludzie tancza nagle gasnie swiatlo

-Mmmm swietnie tanczysz
-Mmmm Ty tez
-Wspaniale calujesz
-Ty rowniez (buzi buzi buzi)
-Jestem Darek
- JA TEZ

!!!!!

: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Arlise (27-09-2010 20:54:25)


"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." - (Kurt Cobain).

"Paryż to jedyne miasto na świecie, gdzie śmierć głodowa uznawana jest wciąż jeszcze za sztukę" 

-Wiec Ja uważam Się za artystkę wyjątkową


. . . A bo Ona ma Słodzik w żyłach . . .

Offline

#14 27-09-2010 21:02:37

rosemarysmith

weteran forum

Zarejestrowany: 2-09-2010
Posty: 5224
Punktów :   

Re: Co Was Wkurwia ?!

ahaha niezłe


bujam się rozdarta sosna

Offline

#15 27-09-2010 22:59:35

pegasus

Gość

Re: Co Was Wkurwia ?!

HAHAHA padłam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl układanie parkietu warszawa stomatolog łódź prywatny żłobek sosnowiec