Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 20-02-2020 16:11:58

yarrow

Gość

yarrow

hejka!!
♥ mam 17 lat (18 w maju)
♥ ważę 62.7 kg na 168 cm wzrostu (bmi 22.2)
♥ szukam motywacji, żeby wrócić do dawnych nawyków. odkąd dostałam nowe leki, przytyłam 10 kilogramów (uroki neuroleptyków) i nie mogę siebie znieść. starałam się to zignorować i nie wracać do "any", ale tak mnie kusi, żeby zrzucić przynajmniej tyle, ile przybrałam. szukam bezpiecznego miejsca, nie chcę już być z tym sama.
♥ chcę znaleść inspirację do chudnięcia i miejsce, gdzie mogłabym się dzielić moją "przygodą" z nim. szukam przestrzeni na dzielenie się moimi wzlotami i upadkami. potrzebuję wsparcia i możliwości wykreowania swojego własnego mini świata
♥ nigdy wcześniej nie korzystałam z żadnego forum, więc jest to dla mnie kompletnie nowa forma. znalazłam was przez jakieś zapytanie na onecie o aktywne forum pro-ana. jak mówiłam - szukam wsparcia i swojego miejsca i mam nadzieję je tutaj znaleść.
♥ choruję na zaburzenia odżywiania od pięciu lat. przez ten czas wiele razy podejmowałam się leczenia, jednak nigdy ten proces nie przebiegł do końca i nie był skuteczny. jak na razie zawsze po pewnym czasie wracałam do punktu wyjścia. mam doświadczenia z bulimią, anoreksją i ortoreksją, przy czym to anoreksja właśnie jest moim głównym "problemem".
♥ generalnie jestem w bardzo dobrym miejscu życiowo, pomijając nawrót zaburzeń odżywiania. dostałam w końcu jakąś sensowną diagnose od psychiatry i powolu oswajam się z własną rzeczywistością. staram się o siebie dbać najlepiej jak mogę. boję się świata przez jego surowość i przemocowość, dlatego staram się gdziekolwiek jestem szerzyć delikatność, otwartość na drugą osobę i dobro.
♥ mam nadzieję znaleść tu swoje miejsce. życzę wszystkim spokojnego dnia, trzymajcie sie jakoś!!

#2 23-02-2020 11:02:15

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10497
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: yarrow

Witam !!! Mam wrażenie ze jesteś cudna osóbka !! Na pewno znajdziesz tutaj czego szukasz !


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#3 23-02-2020 11:09:17

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10497
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: yarrow

Załóż sobie dzienniczek


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

#4 8-06-2023 11:27:28

roksana

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 8-06-2023
Posty: 10
Punktów :   

Re: yarrow

Witamy cie serdecznie.ja jestem świerza.powiem ci ze bylam juz na innym forum ale tam byly same bzdety i....wreszcie trafilam na poważne rozmowy.co do any...ana mnie dorwała na chwile w kwietniu w tydzien zchudlam ze 118kg do 111kg.aktualnie mnie chyba opuscila.od miesiąca sie nie ważyłam wiec nie wiem czy przybylo-jutro z rana sie zwaze i wam powiem.tez biore neuroleptyk bo mam stwierdzoną epilepsje od 6 roku zycia.nadodatek jest mi ciezko zchudnąć bo mam w wieku31lat  stwierdzoną niedoczynnnosc
Tarczycy.trzymajcie sie chudziutko

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik