Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 24-01-2020 23:43:33

Skorpionek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 24-01-2020
Posty: 3
Punktów :   

Witam,

Cześć, wolałabym nie podawać swojego imienia, bo bardzo cenię sobie prywatność, i może nawet za bardzo boję się ,że ktoś odkryje kim jestem. Mam dość nietypowe imię, ujawnienie jego mogłoby spowodować ,że ktoś z mojego otoczenia np koleżanki ,które podejrzewam ,że korzystają z tego forum, lub innych odkryłyby mój...jakby to nazwać "sekret"?. Nie wiem. Chodzę do pierwszej liceum, klasy plastycznej i mam 15 lat, z ED borykam się od bardzo dawna, myślę ,że na poważnie zaczęło się w 7/8 klasie podstawówki? Najpierw polegało to na nic nie jedzeniu przez cały dzień do godziny 22/23 ,gdy pożerałam jedzenie w naprawdę ogromnych ilościach. Nie liczył się smak, ja "czułam",że muszę coś zjeść. Nie miałam nigdy grona znajomych, może dwie-trzy koleżanki. Jedna była bulimiczką a druga sportowcem, z resztą nadal jest i to ona wprawiała mnie w ogromne kompleksy. Mam rozwiedzionych rodziców i ogółem nieciekawą sytuację. Miałam myśli samobójcze, ale nie na zasadzie: "Dostałam 2 z z matmy, czy nikt się mną nie interesuje to się zabiję". To były poważne próby, po każdej nieudanej czułam się jeszcze gorzej....mówiłam sobie:"Kurwa, nawet zabić się nie umiesz". Dobra, styknie tego użalania się nad sobą. Nie jestem typem człowieka co uwielbia podkreślać jaki to on jest nieszczęśliwy i samotny. Nie myślę o tym i idę dalej. Stawiam sobie cele i bez patrzenie na to co było je spełniam. Zaczynałam z wagą 55/54 kg, to było chyba najwięcej przy wzroście mniej niż 160. Teraz ważę....uhh to żałosne, no ale 48-47 może 49? Nie mam  w domu wagi, więc ważę się co dwa tygodnie gdy jestem u mamy. Najniższa u mnie waga przy ponad 160 to było 44,5 kg. Ta waga mnie nie zadowoliła, moim celem od paru lat jest 39, marzeniem...37? Nie wiem, myślę ,że nie ma czegoś takiego w moim przypadku jak "perfekcyjna waga" ale serio mi to nie przeszkadza. Co tutaj robię? Nie mam z kim pogadać, popisać każdy kogo znam jest dwulicowy i z reguły podły. Chciałabym poznać osoby przed ,którymi mogłabym być sobą, nie kukiełką ,która robi wszystko aby się zgrać z tłem. Co chcę przez was osiągnąć? Jakiekolwiek poczucie zrozumienia, może akceptacji? Myślę ,że chcę przez was osiągnąć, silną wolę? Może czegoś się nauczyć, nie chodzi mi o jakieś zasady czy regułki, serio jestem z dala o tych wanna anorextic czy jak to tam było. Chciałabym się nauczyć stawiać sobie cele i je spełniać, nie poddawać się i być akceptowaną jeśli nie w realnym życiu, to właśnie tu na tym forum. Jak długo choruję na anoreksję? O jej, od 2 lat? Nikt tego nie stwierdził, unikam lekarzy,psychologów, rozmów z rodzicami, przyjaciółmi...nikomu się nie zwierzam. Zawsze klasycznie w szkole wyrzucam kanapki, w domu brudzę talerz itd. Nie chcę opisywać swojej codziennej rutyny. Żyję w kłamstwie, co tu więcej ukrywać. Mój stan umysłu? Zdrowy...ogółem nie mam zamiaru nakłaniać nikogo do samodestrukcji, każdy na tym forum ma własną ideę stylu bycia.
To chyba tyle, mam nadzieje ,że niedługo rozpatrzycie ten wniosek, to ważne dla mnie, nigdy nie zostałam przyjęta do forum głównie chyba dlatego ,że zaczynałam już pisać takie wnioski w wieku 13 lat i często były one odtrącane ze względu na wiek
Pozdrawiam Skorpionek, ps ta dziwna nazwa ze względu na to ,że taki mam znak zodiaku, chciałam żeby była "oryginalna" xd.

Zadawajcie pytania, na każde odpowiem....

Ostatnio edytowany przez Skorpionek (26-01-2020 12:40:08)

Offline

#2 29-01-2020 12:13:16

 mariposa

Administrator

Skąd: ten swiat
Zarejestrowany: 16-02-2010
Posty: 10483
Punktów :   
Wiek: 29
Wzrost: 166
Waga: 47->72->69
BMI: 24,31
Cel: 49-50
WWW

Re: Witam,

co z tymi probami samobojczymi?
nadal masz takie mysli?


być najperfekcyjniejszą wersją siebie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do linkowania Ciechocinek wellness