Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 4-04-2017 11:25:04

szczuplarozalka

Gość

nowa użytkowniczka

Hej.
Trafiłam tu, ponieważ od jakiegoś czasu szukam tego typu forum. Kiedyś słyszałam o porcelanowych motylkach, ale nigdy nie byłam na tego typu forum. Od 24 lutego jestem na diecie. Przez pierwsze 2 tygodnie jadłam 1000kcal, schudłam jakies 1,5kg. Potem przeszłam na zmodyfikowanego dukana (jadłam 1000kcal) i schudłam ok 2kg. Obecnie jestem na lekko zmodyfikowanym dukanie (2 faza, ale nie jem dalej warzyw). Ważę 52kg przy wzroście 164cm, moj cel to 44kg. Chciałabym byc na tym forum, ponieważ potrzebuje wsparcia w odchudzaniu, chce poznać takie osoby jak ja, poznać wasze sposoby na odchudzanie i porady. Postaram sie również pomagać innym, doradzać, opowiedzieć o jakichś moich "tipach". Bardzo mi zależy na przynależności do grupy.
Dziekuje.
Rozalia

#2 8-04-2017 18:07:35

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: nowa użytkowniczka

Ooo ana to nie odchudzanie, to wyniszczenie, smutek i ból


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki przegrywanie kaset vhs Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław