Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 17-02-2017 19:52:15

iwanttobeskinny

Gość

Cześć, jestem w tym nowa

Witajcie, mam 17 lat i ważę 59kg przy wzroście 169, wiem, że to dużo, za dużo. Moim akutlanym celem jest 55kg, później będzie to prawdopodobnie 50kg jeśli wszystko pójdzie dobrze. Nie chce tutaj nikogo okłamywać bo moja historia z Aną tak naprawdę zaczęła się jakiś czas temu, ale naprawdę chce dołączyć do motylków, głównie po kilka rad i wsparcie bo jestem z tym sama i trochę mi ciężko, tym bardziej, że są to poczatki, a każdy z was je miał. Ciągle widzę ładne, chude dziewczyny, w szkole, w sklepie, na ulicy, po prostu wszędzie. Od mojej mamy nie raz usłyszałam, że jestem gruba, w sumie nie tylko od niej, ale ignorowałam to, ale nie mogę oszukiwać sama siebie, nienawidzę swojego ciała, nienawidzę swojego odbicia w lustrze, swoich ud, brzucha, boczków i tego wszystkiego. Uważam, że Ana jest cudownym rozwiązaniem i podziwiam i szanuję ją, jak i osoby, które ją wybrały, bardzo bym chciała móc porozmawiać z kimś o tym wszystkim, dlatego byłabym wdzięczna za przyjęcie mnie

#2 18-02-2017 17:53:18

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Cześć, jestem w tym nowa

nie lepiej zwykła dieta, w ane lepiej się nie pakuj dla swojego dobra


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

#3 21-02-2017 10:10:46

Kate

stary motyl

Zarejestrowany: 16-07-2016
Posty: 625
Punktów :   
Wzrost: 170 cm
BMI: 22,3
Cel: gdzieś między tym co jest a 0

Re: Cześć, jestem w tym nowa

Nie powiedziałabym, że ED to wybór...


There she goes.. there she goes again..

Offline

#4 1-03-2017 18:05:30

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Cześć, jestem w tym nowa

Dokładnie, jeśli masz wybór, to nie wybieraj ED


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl pozahoryzonty prywatny żłobek w sosnowcu wniosek o zabezpieczenie komornik