Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 8-10-2016 19:25:20

anonimowymotylek

Gość

Chęć dołączenia

Można powiedzieć że anoreksja ciągnie się za mną od dawna. O pro-anie dowiedziałam się w wieku 10 lat czyli spory kawał czasu temu. Już wtedy mnie coś z tym łączyło ponieważ jako dziecko jadłam mało, głównie przez stres. Jestem osobą drobną, mam ledwo 160 cm a ważę aktualnie 46 kg. Wszyscy powtarzają mi jaka to jestem chuda i wmuszają we mnie jedzenie. Jak dla mnie to co robią jest chore. Przybyłam tu by poznać osoby które rówież przyjaźnią się z Aną. Dzięki anoreksji temu chcę być coraz lepsza nie tylko jeśli chodzi o wagę ale też to jakim człowiekiem jestem. Jeśli chodzi o mój ogólny stan umysło to oprócz anoreksji borykam się czasem ze stanami depresyjnymi, jednak ostatnio dzieki jednej wspaniałej osobię znikają. Mam nadzieję że poznam tu wiele wspaniałych duszyczek którę mi pomogą i będą wspierać. Ja odwdzięcze się tym samym ^^

#2 9-10-2016 13:08:06

Anastazja

weteran forum

Zarejestrowany: 1-08-2015
Posty: 1070
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Chęć dołączenia

ile masz lat?


jeśli coś czyni Cię szczęśliwym, to nie odchodź od tego

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl redmachines żłobek sosnowiec wniosek do komornika warszawa