Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 26-07-2016 20:47:55

Kruk

Gość

Kruk wita.

Witajcie,
Chciałabym dołączyć do Waszego forum. 
Na początek odpowiedzi :
ile masz lat - już niedługo skończę 23
stereotypowe, czyli obecna wage i wzrost - wzrost 168 cm,  waga 64 kg (najwyższa w zyciu)
co tutaj robisz -  szukam osób,  które mają podobny bałagan w głowie.    Z doświadczenia wiem,  że z podobnymi ludźmi łatwiej osiąga się cele.
co chcesz przez nas osiągnąć - powiedziałabym raczej,  że chce RAZEM Z WAMI wrócić do wymarzonej wagi,  ale też chcę dać każdej z Was wszystko co mam w sobie najlepsze. 
dlaczego my i czego od nas oczekujesz? - jest to jedyne obecnie (chyba)  aktywne forum tego typu. Czego oczekuje?  Głównie akceptacji (wbrew pozorom coraz mniej jest zrozumienia i empatii u ludzi,  których spotykam na codzień),  wsparcia w gorszych chwilach,  zarówno ciepłych słów jak i mocnego kopa w cztery litery,  gdy będzie taka potrzeba.
jak dlugo chorujesz juz na anoreksję - z dwa lata temu doktorek coś tam mamrotal o jadlowstrecie psychicznym atypowym,  ale zrezygnowałam z psychoterapii (nie chce zbytnio wracać do tamtego okresu w moim życiu).
ogolny twoj stan umyslu tez nas interesuje - mój ogólny stan jest bardzo różny - ostatnio jakoś się ustabilizowalo (przynajmniej w moim odczuciu).  Parenascie razy dziennie mogłam ulegać depresji i tyle samo razy biegałam z uśmiechem na ustach.  Na ogół jestem raczej spokojna,  sprawia mi przyjemność pomaganie innym,  lubię słuchać ludzi,  lubię poznawać,  odkrywać.  Sama jednak jestem dosyć zamknięta w sobie,  jestem typowym introwertykiem i żyje sobie bardziej w swojej głowie niż wsrod ludzi,  co nie zmienia faktu,  że jestem dobrym obserwatorem.
Na razie tyle,  mam nadzieję,  że dacie mi możliwość poznania siebie.
Pozdrawiam. 

#2 2-08-2016 17:55:04

 tara33

Administrator

Zarejestrowany: 8-10-2010
Posty: 6494
Punktów :   
Wiek: 27
Wzrost: 164
Waga: 46
Cel: 42
: 17,1

Re: Kruk wita.

a jaka jest ta wymarzona waga ??

zaburzenia jedzenia to nie tylko słowa lekarza, uważąsz ze miałas masz zaburzenia jedzenie ?
pro ana to tylko uzyskanie wymarzonej wagi ?


Kiedy myślałam ze jestem na dnie rzucili mi łopatę, przynajmniej mam sobie czym pierdoląc w łeb

Offline

#3 9-08-2016 18:43:22

Kruk

Gość

Re: Kruk wita.

Wymarzona waga - około 45 kg, może mniej - chce po prostu dobrze się czuć w swoim ciele.
Pro ana to dojście jak najbliżej ideału.  Przez ostatnie miesiące wiele się w moim życiu zmieniło,  głównie dzięki mojej determinacji.  Przestałam palić zupełnie,  ograniczam picie i cpanie.  Chcę 'ogarnąć' swoje życie,  ale wiem,  że zmiany muszą wystąpić w każdej płaszczyźnie. 
Samej jest mi jednak ciężko.  O ile sukcesy przeżyć jest łatwo,  o tyle porażki strasznie mnie rozwalaja, dlatego też wierzę,  że gdy będzie ze mną parę osób (nawet wirtualnie) to pomogą mi one przeżyć te gorsze chwilę.  Sama ofiaruje to samo,  lubię nieść pomoc innym (nie oszukujmy się,  w naszym najbliższym otoczeniu mało jest takich osób,  jeśli już to one zapewne również na forach szukają pomocy niż w 'realnym'  świecie).
Co do diagnoz psychiatrycznych - w Polsce psychiatrzy mają tendencję do przesadzania z wymyslaniem chorób,  jak i wystawieniem recept na psychotropy.  Taka jest smutna prawda.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://x47.pl/ Regał z drewna zabezpieczenie roszczeń komornik zwykłe żarówki wrocław